Pekárna Centra Kosatec

Vlastní pekárna – jeden z našich nejúžasnějších projektů.

Tento projekt není jen o výrobě chutného a čerstvého pečiva. Je o poskytování pracovních příležitostí lidem se zdravotním hendikepem, kteří jsou nedílnou součástí našeho pekařského týmu. Díky pekárně Centra Kosatec můžeme nabídnout široký sortiment kvalitního pečiva. Vše je ručně vyráběno s maximální péčí a pozorností k detailu.  

Pečeme rozmanité druhy chleba, voňavé bagety, křupavé rohlíky, koláče, buchty. Všechny výrobky jsou pochoutkou pro chuťové pohárky a jsou také významným přínosem pro zdravý životní styl naší komunity. Pečivo z naší pekárny nabízíme v příjemném prostředí Kavárny Kosatec, ve školních bufetech, zaměstnaneckých bistrech v Pardubicích a je základem našich oblíbených E-svačinek – balíčků s čerstvými a zdravými svačinkami.  

Při výrobě klademe důraz na kvalitu surovin, tradici pekařského řemesla a inovativní přístupy. Ty se odrážejí bohaté chuti, ale i moderní gastronomické trendy. Naším cílem je spokojený zákazník a podpora dobré věci.  

Pro více informací o naší pekárně, aktuální nabídce pečiva nebo možnostech spolupráce nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vaši návštěvu a příležitost sdílet s vámi lásku k pečení a společenskou hodnotu, kterou naše pekárna přináší.  

Kontaktujte Nás

   

   Jiří Lomnický

    Gastro – vedoucí stravování

    734 643 935

    jiri.lomnicky@centrumkosatec.cz

   

   Marie Mejtská

    Gastro – vedoucí výroby (pekárna, svačinky)

    703 822 894

    marie.mejtska@centrumkosatec.cz