ABILYMPIÁDA + ABIFEST

Abifest je festival zážitků a boření bariér mezi světem hendikepovaných a zdravých lidí, který se každoročně koná v Pardubicích.

Jeho nedílnou součástí je národní abilympiáda, soutěžní přehlídka schopností a dovedností osob se zdravotním postižením. Abifest nabízí bohatý program pro všechny věkové skupiny, včetně tvořivých dílen, workshopů, prodejních trhů, doprovodného programu, burzy zaměstnavatelů OZP, social market forumu a občerstvení. Vstup na festival je zdarma. 🎉

Abifest je jedinečná příležitost pro setkání, sdílení a učení se od lidí s různými zkušenostmi a životními příběhy. Je to také oslava rozmanitosti, talentu a kreativity.

Pokud vás Abifest zaujal, můžete se dozvědět více na jeho Facebookové stránce. Centrum Kosatec ,je hlavním organizátorem festivalu. Abifest se bude konat ??? 202? v Centru Kosatec v Pardubicích. Těším se na vás tam!

Na AbiFestu se konají různé aktivity pro zábavu, vzdělávání a integraci osob se zdravotním postižením i bez něj. Některé z nich jsou:

  • Abilympiáda: soutěžní přehlídka schopností a dovedností osob se zdravotním postižením v různých oborech, jako je grafický design, floristika, kuchařství, šití, keramika, fotografie a další.
  • Tvořivé dílny: workshopy, kde si můžete vyzkoušet různé techniky a materiály, jako je malování, tisk, šperkařství, recyklace, výroba hraček a další.
  • Prodejní trhy: stánky, kde si můžete koupit originální výrobky a suvenýry od osob se zdravotním postižením nebo organizací, které je podporují.
  • Doprovodný program: kulturní a společenské akce, jako je hudba, tanec, divadlo, sport, soutěže, tombola a další.
  • Burza zaměstnavatelů OZP: setkání s potenciálními zaměstnavateli, kteří nabízejí pracovní příležitosti pro osoby se zdravotním postižením.
  • Social market forum: diskuse a prezentace o sociálním podnikání, sociálních službách a sociálních inovacích.

To je jen několik příkladů aktivit, které se na AbiFestu konají. Pokud vás zajímá více, můžete navštívit Facebookovou stránku AbiFestu .

Abilympiáda - historie logotypů - ke stažení

Tento projekt podporují