Pronájem prostor

Oslavy, svatby, večírky, školení, prezentace, meetingy, přednášky, konference, degustace, koncerty,…

V Centru Kosatec (Sladkovského 2824, Pardubice) nabízíme celoročně ke krátkodobému pronájmu několik typů prostor za velmi příjemné ceny. Všechny prostory vám po předchozí domluvě ukážeme a rádi vás provedeme celým centrem.

Víceúčelový sálVíceúčelový sál centrum Kosatec

Moderní sál o rozměrech 115 m2 s kapacitou sedících až 80 osob. K dispozici je pódium (samostatná prostorná šatna pro účinkující/přednášející), výkonné ozvučení včetně unikátního stropu, který pomáhá dobře slyšet i lidem s poruchami sluchu, promítací plátno o rozměrech 3×3 metry, dataprojektor, flipchart, notebook, mikrofon. Stoly a židle lze variabilně připravit podle vašich představ. Sál má také svoji samostatnou šatnu. K dispozici je silná a stabilní wifi síť zdarma. Samozřejmostí jsou cateringové služby na klíč.

Víceúčelový sál je vhodný také k uspořádání svatební hostiny. Jde o ideální místo v centru města s maximálním soukromím pro nerušenou svatební zábavu.

Svatební hostina v Kosatci

 

Kavárna Kosatec (+ zahrada)Kavárna Kosatec

Kavárna Kosatec nabízí příjemné prostředí a kapacitu 26 míst k sezení. Možnost promítání na zeď, pouštění hudby, připojení na internet prostřednictvím stabilní wifi sítě. Kavárna disponuje plně vybaveným barem a špičkovým kávovým servisem. V kavárně lze také uspořádat dětskou narozeninovou oslavu. Pomůžeme vám s výzdobou, programem i občerstvením. Nebo si vše zařídíte sami a my vám poskytneme pouze perfektní obsluhu.

Kavárnu lze rezervovat samostatně nebo i s přilehlou zahradou, kde je venkovní ohniště, stůl  a lavičky, trampolína, pískoviště a dětský koutek.

Dětské narozeninové oslavy

 

Zasedací místnostZasedací místnost

Zasedací místnost vám poskytne naprosté soukromí pro vaše firemní jednání, meeting se zaměstnanci nebo obchodními partnery. K dispozici je stůl, židle a flipchart. I do zasedací místnosti lze zajistit nápoje i občerstvení podle vašich přání. Samozřejmostí je wifi signál zdarma a možnost promítání z dataprojektoru na zeď.

 

Kontakt:

Otakar Vaňha

Email: otakar.vanha@caacz.cz

Telefon: 724 204 761

 


Pronájem nabízených prostor lze uhradit na místě v hotovosti, platební kartou a při opakované spolupráci převodem na fakturu se splatností 14 dnů.

Fakturační údaje a další kontakty ZDE

Provozovatelem Centra Kosatec je Česká abilympijská asociace, z.s.