Pronájem prostor

Oslavy, svatby, večírky, školení, prezentace, meetingy, přednášky, konference, degustace, koncerty,…

V Centru Kosatec (Sladkovského 2824, Pardubice) nabízíme celoročně ke krátkodobému pronájmu několik typů prostor za velmi příjemné ceny. Všechny prostory vám po předchozí domluvě ukážeme a rádi vás provedeme celým centrem.

PRONÁJEM PROSTOR-ceník ke stažení

 

Víceúčelový sál

Víceúčelový sál v Kosatci

 

 

 

 

 

Součástí Centra Kosatec (Sladkovského 2824, Pardubice) je moderně vybavený víceúčelový sál s kapacitou až 80 sedících osob. Celý sál je samozřejmě bezbariérový.

Tento prostor je vhodný pro pořádání školení, přednášek, seminářů, prezentací, vzdělávacích akcí, ochutnávek, firemních akcí, oslav, večírků, ale také svatebních i smutečních hostin.

Celková plocha sálu je 115 m2, jeho součástí je prostorná šatna s dostatečnou kapacitou hned u vstupu, prostorné pódium, velkokapacitní šatna pro přednášející nebo účinkující v zázemí, výkonné ozvučení včetně unikátně postaveného stropu, díky kterému slyší dobře i osoby s poruchami sluchu, promítací plátno o rozměrech 3×3 m a dataprojektor. Po dohodě rádi poskytneme notebook, mikrofon nebo flipchart. Před vchodem do sálu jsou bezbariérové toalety.

Pro jakýkoliv typ akce zajišťujeme také nápojový catering i občerstvení (studená i teplá kuchyně).

Dle vašeho přání postavíme židle a stoly tak, aby to vyhovovalo charakteru vámi pořádané akce. Součástí pronájmu je i závěrečný úklid všech prostor.

Rezervace víceúčelového sálu vyřizuje pan Otakar Vaňha na emailu: otakar.vanha@caacz.cz nebo telefonním čísle: 724 204 761

 

Umíme svatby i oslavy

Svatební hostina v Kosatci-leták ke stažení

Dětské narozeninové oslavy-leták ke stažení

 

 

Kavárna Kosatec (+ zahrada)Kavárna Kosatec

Kavárna Kosatec nabízí příjemné prostředí a kapacitu 26 míst k sezení. Možnost promítání na zeď, pouštění hudby, připojení na internet prostřednictvím stabilní wifi sítě. Kavárna disponuje plně vybaveným barem a špičkovým kávovým servisem. V kavárně lze také uspořádat dětskou narozeninovou oslavu. Pomůžeme vám s výzdobou, programem i občerstvením. Nebo si vše zařídíte sami a my vám poskytneme pouze perfektní obsluhu.

Kavárnu lze rezervovat samostatně nebo i s přilehlou zahradou, kde je venkovní ohniště, stůl  a lavičky, trampolína, pískoviště a dětský koutek.

Umíme svatby i oslavy

Svatební hostina v Kosatci-leták ke stažení

Dětské narozeninové oslavy-leták ke stažení

 

Zasedací místnostZasedací místnost

Zasedací místnost vám poskytne naprosté soukromí pro vaše firemní jednání, meeting se zaměstnanci nebo obchodními partnery. K dispozici je stůl, židle a flipchart. I do zasedací místnosti lze zajistit nápoje i občerstvení podle vašich přání. Samozřejmostí je wifi signál zdarma a možnost promítání z dataprojektoru na zeď.

 

Kontakt:

Otakar Vaňha

Email: otakar.vanha@caacz.cz

Telefon: 724 204 761


Pronájem nabízených prostor lze uhradit na místě v hotovosti, platební kartou a při opakované spolupráci převodem na fakturu se splatností 14 dnů.

Fakturační údaje a další kontakty ZDE

Provozovatelem Centra Kosatec je Česká abilympijská asociace, z.s.

PRONÁJEM PROSTOR-ceník ke stažení