AbiFest – festival zážitků a boření bariér

28. ročník abilympiády

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ
Vzhledem k nízkému počtu přihlášených soutěžících se letošní abilympiáda ruší. Děkujeme všem, kteří se chtěli aktivně zapojit, a těšíme se na setkání příští rok
ve dnech 26.5.-27.5.2023

V pátek 20. května se v prostorách bezbariérového Centra Kosatec, sídla České abilympijské asociace ve Sladkovského ulici 2824, poprvé uskuteční národní soutěžní přehlídka řemeslných i volnočasových schopností a dovedností osob se zdravotním postižením.

Abilympionici mají na výběr jednu z následujících disciplín: aranžování suchých květin, batika, enkaustika, malba na sklo, malování na kameny, malování na textil, počítačová editace textu, ubrousková technika a výroba svíček. Všechny se budou konat od 10 do 13 hodin.

Soutěžící se mohou hlásit do neděle 10. dubna pouze prostřednictvím vyplněné a e-mailem odeslané přihlášky. Do stejného termínu musí soutěžící i případný doprovod také zaplatit účastnický poplatek.

Odpolední a večerní program vyplní vyhlášení výsledků a doprovodné akce, jednodenní abilympiádu zakončí tradiční opékání s tancem a hudbou.

Důležité upozornění – případné ubytování si musí každý zabezpečit sám!

Formuláře přihlášek, výše účastnického poplatku a potřebné údaje k jeho úhradě, obecná pravidla, pravidla jednotlivých vyhlášených disciplín i program abilympiády přinášíme níže.


Naši partneři


Národní abilympiáda


Světová abilympiáda