Kdo nám pomáhá, kdo nás podporuje

Děkujeme všem partnerům, dárcům a sponzorům za finanční, hmotnou nebo marketingovou podporu AbiFestu. Velice si vážíme vaší přízně a bez vás by AbiFest nemohl uskutečnit.

 

Město Pardubice

 

Pardubický kraj       Služby města Pardubic        Dopraní podnik města PardubicK2P

 

AGROSTAV PARDUBICEAgrostav Pardubice

Realizace převážně zemědělských staveb a melioračních systémů, stavby bytové, občanské, průmyslové, inženýrské sítě všeho druhu a také stavby ekologické.


ALFREDO ESPRESSOEspresso Alfredo

Komplexní nabídka pro kavárny, restaurace a bary.


AITCOMAitcom

Společnost Aitcom poskytuje profesionální služby v oblasti informačních technologií a systémů.


AMAKOAmako

Výroba stožárů pro osvětlení, signalizaci a ocelové konstrukce.


BELLINDABellinda

Bellinda je oblíbená a tradiční značka spodního prádla a punčochového zboží, která vám nabízí kvalitní a pohodlné dámské spodní prádlo, pánské spodní prádlo, dámské košilky, pánské nátělníky a ponožky a punčochové zboží.


CZECH INSURANCE AGENCYcZECH INSURANCE COMPANY

Společnost CZECH INSURANCE AGENCY s. r. o. vznikla v roce 2000 a orientuje se na profesionální služby v oblasti pojišťovnictví v plném rozsahu, který dnešní pojistný trh nabízí.


GENERALIGenerali-odborník na pojištění

Pojišťovna Generali je součástí skupiny Generali, jednoho z největších světových pojistitelů. Individuální přístup, kvalitní pojistné produkty životního i neživotního pojištění připravené na základě potřeb klientů a špičkový servis jsou pro pojišťovnu Generali samozřejmostí.


GLOBUS PARDUBICEHypermarket Globus

Globus Pardubice je aktuálně největší hypermarket v Pardubicích, který otevřel své brány pro zákazníky 18.července 1998. Nabízí svým zákazníkům řadu služeb včetně restaurace, kavárny nebo čerpací stanice.


GOLDFEINGoldfein

Společnost Goldfein CZ s.r.o. zahájila svoji činnost v roce 1999 jako zástupce mateřské firmy Goldfein GmbH z německého Salzkotenu. V současné době je výrobní program firmy zaměřen na produkci výrobků s trvanlivostí 4 až 9 měsíců.


HAK VELKOOBCHODHAK velkoobchod

Komplexní systémy pro vodovody a kanalizace – výstavba, rekonstrukce i opravy.


HOTEL TRIMHotel Trim

Hotel TRIM se nachází v klidné čtvrti města Pardubice, v městské části Ohrazenice. Spolehlivé dopravní spojení do centra zajišťují linky MHD, jejichž zastávky se nacházejí v těsné blízkosti hotelu. Parkování aut je zajištěno na vlastním bezplatném kamerovým systémem hlídaném parkovišti.


HOVORKA CATERINGHovorka catering Pardubice

Potravinářské suroviny pro kuchyně – velkoobchod.


CHOVSERVISChovservis

Výroba masných specialit, maloobchodní prodej českých potravin a nabídka chovatelských potřeb.


LIZARD COFFEELizard Coffee

Čerstvě pražená zrnková káva.


MEDIA VISIONMedia vision

Outdoorové reklamní kampaně na statických velkoplošných LED obrazovkách nebo také na mobilní LED obrazovce. Malonákladový i velkonákladový tisk, výroba reklamních plachet, buttonů a dalších reklamních předmětů.


MERSENMersen

Společnost MERSEN je se svými šesti tisíci zaměstnanci, více než čtyřiceti pobočkami a padesáti výrobními závody zastoupena po celém světě v oblastech energie, dopravy, elektroniky, chemie a farmacie.


NEŠETŘIL A SYN – STAVEBNÍ A POTRUBÁŘSKÁ FIRMANešetřil a syn

Stavební práce, výstavby a rekonstrukce plynovodů i produktovodů, výměny plynoměrů, odečty stavu plynu.


NOPEK PEKÁRNYNopek pekárny

Pekárny Nopek pro vás každý den pečou v 6 provozovnách tisíce výrobků a rozváží je po celých Východních Čechách.


PIVOVAR PERNŠTEJNPivovar Pernštejn

Pardubický pivovar s historií od roku 1871, kde se vaří mimo jiné legendární tmavá devatenáctka Porter.


TOP CENTRUMTop Centrum

Firma Top Centrum nabízí od roku 1996 široký sortiment nářadí, stavební mechanizace, vestaveb do vozidel a zahradní techniky.


VESNAVesna

V síti prodejen po celé České republice a internetovém obchodě najdete vše od matrací, přikrývek, polštářů a povlečení, přes spodní prádlo a galanterii, až po koberce a další podlahové krytiny.


 

ZÁŽITKOVÁ STEZKA

 

AUTOCENTRUM BARTHBarth autocentrum Pardubice

Jeden z největších prodejců a opravců vozů v České republice. Prodává nové, předváděcí, referenční a ojeté vozy.


DUHOVÉ OSLAVY

Duhové oslavy pořádají dětské narozeninové programy, zábavná odpoledne a další události pro děti. Plánujete-li Vašemu oslavenci zajistit netradiční a nezapomenutelný zážitek v jeho výjimečný den, zkuste třeba naši únikovou hru, která se bude odehrávat přímo v jeho pokoji! A po skončení hry pak může následovat třeba ještě malování na obličej! Duhové oslavy, to jsou jedinečné oslavy pro jedinečné děti. Realizujeme a zajišťujeme tyto typy oslav: 1) Úniková místnost přímo u Vás doma  2) Bojovky a honby za pokladem   3)Sportovní turnaje a hry.


HELUZCihly Heluz

Jeden ze tří největších výrobců cihel na českém trhu.


ZÁSOBOVÁNÍ KANCELÁŘÍ

Specializovaný velkoobchod na zásobování firem a státních organizací kancelářskými potřebami, papírovou hygienou, úklidovou drogérií, tonery a cartridge, reklamní předměty a občerstvení. Rozvoz objednávek nad 1.000,- Kč bez DPH zdarma.


 

DOPROVODNÝ PROGRAM

AVES BOHEMICAAves Bohemica - létající vozíčkáři

Aves Bohemica je sdružení tělesně hendikepovaných pilotů sportovních letadel.


BK JIP PARDUBICE

Pardubický basketbalový klub s více než šedesátiletou tradicí hrající nejvyšší soutěž – Kooperativa národní basketbalovou ligu.


CESTA ZA SNEMCesta za snem

Cesta za snem je dravá, akční a kreativní skupina lidí. Naším cílem je vytvářet projekty, které tu nejsou a přesvědčit veřejnost, že by tu být měly.


DMA – ZDRAVOTNICKÉ POMŮCKYDMA-zdravotnické pomůcky

Firma DMA je jedním z největších dovozců a prodejců kompenzačních pomůcek pro seniory a tělesně postižené v ČR.
Nabízí kompletní sortiment zdravotních pomůcek, které pomáhají zlepšit kvalitu života a zmírňují handicap.


DUHOVÁ KOČKADuhoá kočka - Lucie Ernestová

Autorský obchod Lucie Ernestové s dárky pro životní radost a inspiraci.


EDERAEdera

Zavedená pardubická firma Edera poskytuje super rychlý internet v celých východních Čechách. Stará se o to, aby klienti měli vždy o něco lepší služby než u konkurence. A postará se i o vás – s Ederou nikdy nezůstanete offline.


ENDEEHudební skupina Endee

Možná znáte tuto kapelu z dřívějška jako kapelu NaDobro. Teď už si sice říkají eNDee [čti “endý”], ale hrají pořád stejně dobře a ještě lépe. Takže si je nenechte ujít a skvěle se bavte při jejich písničkách.


FK PARDUBICEFK Pardubice

Celkem 16 týmů FK Pardubice bojuje v seniorských, dorosteneckých, žákovských a ženských či dívčích kategoriích na různých úrovních.


HBC AUTOSKLO-H.A.K. PARDUBICEHBC Pardubice

Tradiční účastník nejvyšší hokejbalové soutěže mužů.


KOUZELNÍK DAVID KOPECKÝKouzelník David Kopecký

Nejznámější pardubický kouzelník. Originální kouzelnická vystoupení po celé ČR.


KURYVozíky Kury

Vývoj a výroba mechanických vozíků pro tělesně postižené.


SOKOL PARDUBICESokol Pardubice

Tradiční účastník nejvyšší florbalové soutěže, nejúspěšnější klub ve východních Čechách, regionální lídr, klub, který nevychovává jen všestranné sportovce, ale také slušné lidi.


SVĚT ATRAKCÍAgentura Svět atrakcí

Agentura “Svět atrakcí-objednám si na akci” působí na českém trhu od roku 2003 a specializuje se na pronájem desítek druhů atrakcí pro firemní dny, večírky nebo dětské dny.


WHO KNOWS?Pardubická kapela Who Knows

Pardubická kapela hrající nezávisle alternativní akustický rock s osobitými texty, což znamená, že se v její tvorbě prolínají prvky rocku, blues, folku a popu v netradičním pojetí.