Tesco Stores ČR a.s., Nadační fond Tesco a Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS).

Pomoc, které si velice vážíme

Celostátní grantový program „Vy rozhodujete, my pomáháme“ finančně podporuje malé projekty, které jsou veřejně prospěšné, zlepšují kvalitu života a tím přispívají k udržitelnému rozvoji. Organizují ho Tesco Stores ČR a.s. a Nadační fond Tesco, odborným garantem je Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS).

Z programu poskytla České abilympijské asociaci v roce 2022 NROS finanční příspěvek v hodnotě 10.000 Kč. Nakoupilo se za něj dubové dřevo na vybudování nového baru v rámci rekonstrukce kavárny Kosatec.

Stavitelství Řehoř, s. r. o.

Stavební firma Stavitelství Řehoř, s. r. o., sídlí v Černošicích ve Středočeském kraji. Dlouhodobě se specializuje na výstavbu inženýrských sítí, zejména vodovodů, kanalizací a dalších vodohospodářských staveb – vodojemů, čistíren odpadních vod, úpraven vody, případně také na úpravu vodních toků.

Karel Komárek Family FoundationNadace Karla Komárka pomáhá

Nadace Karel Komárek Family Foundation podporuje projekty, které dokážou měnit myšlení a přístup lidí, obnovují a vytváří komunity, nastavují nová pravidla ve vzdělávání, a to prostřednictvím vytváření a budování veřejného prostoru.

Výbor dobré vůle – Nadace Olgy HavlovéVýbor dobré vůle - nadace Olgy Havlové

V roce 1992 založila Olga Havlová Nadaci Olgy Havlové a členové Výboru dobré vůle se stali členy její správní rady, jíž paní Olga předsedala. Hlavním cílem Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové (VDV) je pomáhat lidem se zdravotním postižením, lidem opuštěným a diskriminovaným v jejich začlenění do společnosti.

Elektrárny Opatovice

Lidé si mají pomáhat. Pomáhá stát, pomáhají nejrůznější nestátní organizace a sdružení, pomáhají také podnikatelské subjekty, firmy. I my se cítíme být společností, které není lhostejný život kolem nás. Snažíme se pomáhat především v regionu, ve kterém působíme, tj. v oblasti Královéhradecka, Pardubicka a Chrudimska.

Foxconn

Společnost FOXCONN CZ s.r.o. byla založena 18. května 2000 jako regionální výrobní centrála skupiny Foxconn v Evropě. Výrobní prostory se nachází v Pardubicích a v Kutné Hoře. Od doby založení společnosti v roce 2000, vyplněné renovací a budováním výrobních kapacit, bylo dokončeno a uvedeno do provozu první stadium produkce na podzim v roce 2000. Objem výroby se každý měsíc zvětšoval. V dubnu 2002 byl vyroben miliontý počítač a v listopadu 2002 již počítač dvoumiliontý. Ke konci roku 2002 byla dosažena téměř plná kapacita výroby a už počátkem roku 2004 byl vyroben šestimiliontý počítač. Objemy výnosů katapultovaly FOXCONN CZ k umístění mezi Top Ten společnostmi v České republice.

KuryMechanické vozíky Kury

Společnost KURY spol. s r.o. působí v České republice jako dlouholetý původní výrobce mechanických vozíků pro tělesně postižené. Naše produkce je založena na dlouholeté tradici vlastního vývoje
a prodeje mechanických vozíků v celé škále kategorií a typů. Při výrobě klademe důraz
na přizpůsobení našich produktů konkrétním požadavkům uživatele, při zachování maximální kvality, osobního přístupu a v neposlední řadě
i dlouhodobé dostupnosti servisních služeb a příznivých cen.

KYB CHITA ManufacturingKyb chita manufacturing

Společnost KYB má široké portfolio vyráběných produktů a řadí se mezi největší výrobce tlumičů pro automobilový průmysl. KYB patří mezi významné výrobce hydraulických a elektronických zařízení s šírokým využitím pro železnice, letadla, lodní dopravu, ale i invalidní vozíky.

Mersen

Společnost MERSEN je se svými šesti tisíci zaměstnanci, více než čtyřiceti pobočkami a padesáti výrobními závody zastoupena po celém světě v oblastech energie, dopravy, elektroniky, chemie & farmacie a zpracovatelského průmyslu. Součástí skupiny je velký počet celosvětově známých společností, mezi jinými například M. SCHNEIDER, LenoirElec, CarbonLorraine a FerrazShawmut. Naše pobočka v Sezemicích vyrábí pojistkové spodky pro nožové pojistky, pojistkové lišty BSL, horizontální pojistkové odpínače Multibloc, vertikální pojistkové odpínače Multivert a příslušenství pojistkových systémů.

Nešetřil a syn, stavební a potrubářská firma

Sídlo: Jana Palacha 288, Zelené Předměstí  530 02 Pardubice

Aitcom

Společnost Aitcom svým zákazníkům nabízí ucelený Koncept správy ICT infrastruktury, který zahrnuje celý proces správy firemního ICT – od auditu a poradenství, přes nasazení řešení a realizaci opatření.

AmakoAmako

Firma AMAKO, spol. s.r.o. vznikla v roce 1995 a od svého založení vyrábí stožáry a výložníky pro veřejné osvětlení, pro dopravní signalizaci, dekorativní a železniční stožáry, sloupky pro dopravní značky a ocelové konstrukce k nejrůznějšímu použití. Používá nejmodernější výrobní zařízení – automatické, poloautomatické stroje a počítačem řízený stroj, což spolu s kvalifikovanými pracovníky zaručuje vysokou kvalitu výroby.

Arapo
Firma Arapo

Firma ARaPO byla založena v roce 1998. Vyrábíme a prodáváme potrubní díly jako jsou příruby, přechody – redukce, oblouky, ohyby, hrdla, klenutá a desková dna, T-kusy, záslepky potrubí, spojovací materiál, trubky a jiný sortiment, např. tvarové výpalky. Tyto výrobky dodáváme podle norem ČSN, EN, DIN, ANSI a GOST, ale také dle zvláštních požadavků našich zákazníků např. dodané výkresové dokumentace. Pro výrobu tohoto sortimentu používáme celou řadu jakostí materiálů – uhlíkaté, legované, pro nízké a vysoké provozní teploty, nerezové. Část ze zisku každoročně věnujeme na prospěšné účely.

Actiwo

Služby v oblasti účetnictví a daňové evidence.

BlaVo Chemicals

BlaVo Chemicals je česká firma zaměřená na oblast organické chemie. Ve spolupráci s českými a slovenskými výrobci exportuje chemické produkty do zahraničí. Zabývá se obchodem s nadbytečnými zásobami. Dle požadavku našich zákazníků dodáváme produkty buď přímo od výrobce nebo z našeho skladu v Pardubicích.

Certus speditionCertus spedition

Autobusová a nákladní doprava, skladování a regenerace fotbalových ploch. Na trhu od roku 1995. Certus spedition disponuje vlastní flotilou 30 vozů a vlastními skladovacími prostory.

Czech insurance agencyCzech insurance agency

Společnost CZECH INSURANCE AGENCY s. r. o. vznikla v roce 2000 a orientuje se na profesionální služby v oblasti pojišťovnictví v plném rozsahu, který dnešní pojistný trh nabízí.

Elektropomůcky Pardubice

Společnost Elektropomůcky Pardubice s.r.o. byla založena v roce 1996. Předmětem její činnosti je vývoj, výroba a prodej ochranných a pracovních pomůcek pro nízké, vysoké a velmi vysoké napětí. Produkty jsou vyráběny dle platných evropských norem.

HAK velkoobchodHAK velkoobchod Pardubice

Firma HAK velkobchod nabízí komplexní systémy pro vodovody a kanalizace. Neprodává jen výrobky, ale i řešení.

Chemap agro

 

Ryze česká společnost, která si v průběhu posledních deseti let vybudovala výsadní postavení na trhu rostlinných stimulátorů v rámci České republiky. Od roku 2008 také intenzivně rozvíjí oblast výživy rostlin – dodávky jednosložkových i speciálních hnojiv obsahujících mikroprvky s akcentem na chelátovou vazbu.

Itest plusItest plus

Činnost firmy Itest plus je zaměřena na tři oblasti: výrobu zdravotnických diagnostických prostředků in vitro pro mikrobiologické laboratoře, biologické a mikrobiologické zkoušky sterilních a nesterilních přípravků a odhad populace mikroorganizmů na předmětu (bioburden), mikrobiologické validace a monitoring čistých prostorů.

Jocob

Firma JOCOB operuje na českém trhu od roku 1992 a aktivně působí v oblastích: stavební stroje, zemní stroje a zemědělské stroje značky JCB. Za dlouhou historii se staly stroje značky JCB špičkou ve své kategorii. Hlavní náplní je prodej nové a použité techniky JCB.

MontiferMontifer Přelouč

Firma Montifer se zabývá projekcí, konstrukcí, výrobou, montáží a servisem automatických parkovacích systémů, výrobou a montáží ocelových konstrukcí, strojních zařízení dělení plechů – laser, plasma, autogen, obráběním na horizontálních a portálových CNC strojích.

NopekPekárna Nopek

Společnost Nopek se zabývá výrobou čerstvého i trvanlivého pečiva, cukrářských výrobků, dortů a mražených výrobků. Aktuální sortiment čítá 620 různých výrobků v ročním objemu 12000 tun.

Proman

Společnost PROMAN s.r.o. byla založena dne 27.10.1994 a zabývá se projekčně dodavatelskou činností v oblasti komplexních dodávek regálových systémů pro skladové prostory. Společnost PROMAN s.r.o. je na trhu jedním z nejvýznamnějších dodavatelů regálových systémů všech typů a dokáže velmi pružně reagovat na všechny potřeby zákazníků.

Svět atrakcíAgentura Svět atrakcí

Agentura Svět atrakcí zajišťuje a dodává atrakce po celé ČR (doprava zdarma) a SR na klientské dny, firemní akce, párty, promotion, road show, golfové turnaje, pivní slavnosti, svatby, karnevaly, dětské dny i narozeninové večírky.

Top Centrum CZ, s.r.o.Firma TOP CENTRUM CZ

Společnost TOP CENTRUM se převážně specializuje na prodej nářadí značky MILWAUKEE. Společnost Milwaukee Electric Tool se od roku 1924 pyšní výrobou kvalitního profesionálního nářadí. Převážnou většinu nabízených značek firma dováží ze zahraničí přímo od výrobců. Od některých získala výhradní zastoupení nejen pro ČR, ale i pro další evropské země. Personál firmy TOP CENTRUM pravidelně absolvuje obchodně-technická školení. Svým odběratelům zajišťuje prvotřídní zákaznický servis, průhlednou cenovou politiku a nejen tím je pro své zákazníky jednoznačným pomocníkem při výběru nejvhodnější techniky.

VSKVSK Pardubice

Společnost VSK Pardubice byla založena na jaře roku 1992. Společnost zpočátku pracovala pouze jako konstrukční kancelář zaměřená na konstrukci a vývoj aparátů laboratorních, poloprovozních a provozních zařízení pro chemický a farmaceutický průmysl. Konstruktérská činnost se postupně rozšířila i na další oblasti – konstrukce dopravních zařízení pro sypké materiály, ocelové konstrukce, inženýrská činnost při výstavbě technologických linek, revize vyhrazených tlakových zařízení.

Composite Components Firma Composite Components Choceň

Společnost Composite Components, a.s. se zabývá výrobou dílů a komponentů z kompozitních materiálů, a to především pro letecký a automobilový průmysl, kde panují nejnáročnější požadavky na kvalitu, spolehlivost a přesnost. 

Moderní závod v Chocni produkuje i výrobky z plastů, zhotovuje i kompletní modely a formy používané pro vlastní výrobu komponentů dopravních prostředků, strojů, zdravotnických přístrojů a jiných průmyslových dílů. Při výrobě jsou používány pouze kvalitní a moderní stroje a technologie.  

LUMCOLumco - české sedačky a nábytek

Společnost Lumco, která je na trhu již od roku 2004, nabízí široký sortiment kvalitního nábytku různých tvarů a barev. Jedná se o sedačkové systémy, rohové sedačky, pohodlné pohovky, křesla, taburetky a veškerý související sortiment. Na svou výrobu využívá kvalitní materiál a poskytuje rozvoz do celé ČR do smluvních prodejen.

ABE.TEC, s.r.o.

Dodavatel antistatických a pájecích pomůcek a zařízení.


AGES Pardubice, s.r.o.

Zpracování geometrických plánů, mapových podkladů, vytyčování a zaměřování staveb.


AGROMETALL s.r.o.

Prodej zemědělské a zahradnické techniky.


Agrostav Pardubice a.s.

Občanské, průmyslové, zemědělské a ekologické stavby i související činnosti.


Agro Trade, zemědělské a obchodní družstvo

Zemědělská výroba, pronájem nebytových prostor.


ALBA plus, s.r.o.

Specialista na výrobu hořčice, oblíbené pochutiny na přípravu jídel.


ALPINE STŘECHY s. r. o.

Vše kolem střech od poradenství přes prodej k montážím a dalším  souvisejícím pracím.


ALUPA s.r.o.

Výroba a dodávky stavebního i dalšího materiálu z hliníku a jeho slitin.


ANNABIS s.r.o.

Prodej a výroba konopných léčivých produktů.


AVE-KONTAKT, s.r.o.

Pořadatel šachových a dalších sportovních i společenských akcí včetně kompletního zajištění.


Callipso Pardubice s.r.o.

Silno- i slaboproudá průmyslová a domovní elektroinstalace včetně systémů měření a regulace.


CODE spol. s.r.o.

Projektování, planografie a stavební inženýring.


DAYS MENU s.r.o.

Zpracování a rozvoz kvalitních hotových mražených, chlazených i teplých jídel.


EKO-PLYN, N+N, s.r.o.

Dodávka a montáž nejen plynových zařízení, plošné plynofikace obcí a jádrové vrtání zdiva.


ELTIP s.r.o.

Velko- i maloobchodní a zásilkový prodej elektronických součástek.


FINAL TECH spol. s r.o.

Dodávka a montáž nejen plynových zařízení, plošné plynofikace obcí a jádrové vrtání zdiva.


Globus ČR, v.o.s., pobočka Pardubice

Nadnárodní hypermarket s osobním přístupem k zákazníkům.


GMS Velkoobchod, s.r.o.

Specializovaná firma na dodávky hadic, těsnicích pryží a koncovek s bohatě zásobeným skladem.


Goldfein CZ s.r.o.Goldfein

Rozsáhlý sortiment dortových korpusů, piškotových rolád i dalších cukrářských a pekařských výrobků.


HK Audit, s.r.o.

Daňový servis, vedení účetnictví, audity účetních závěrek.


Hovorka catering, s.r.o.

Potravinářský velkoobchod, servis a služby v oblasti gastronomie.


CHOVSERVIS a.s.

Komplexní služby chovatelům hospodářských zvířat.


KÁVOVINY akciová společnost

Výroba a distribuce kávových náhražek, přípravků na pečení, směsí k přípravě těst i dalších  potravinářských produktů.


KOMEL CZ s.r.o.Partner Centra Kosatec firma Komel

Výroba rozvaděčů včetně zajišťování revizních a elektromontážních prací.


KRALOWETZ ČR s.r.o.

Vnitrostátní a mezinárodní nákladní doprava.


Kvis, s.r.o.Společnost Kvis

Předmětem činnosti společnosti Kvis s.r.o. je výstavba, rekonstrukce a opravy inženýrských sítí, a to především vodovodů a kanalizací včetně příslušných objektů.

MARO s. r. o., obchod a projekce

Obchodní společnost s nabídkou sanitární techniky a keramiky, koupelnového vybavení nebo zařízení na rozvod topení, plynu a vody.


NOVPLASTA CZ, s.r.o.

Výroba různého obalového materiálu, velkoobchodní prodej.


REDA

Výroba, potisk a prodej reklamních a dárkových předmětů.


SATEC, s.r.o.

Nabídka technologického softwaru, vizualizace technologických procesů, integrátor řídicích systémů a vážení.


Skanska a.s., závod Železniční stavitelství

Významná nadnárodní stavební a developerská společnost.


TAURUS , s.r.o., Chrudim

Výrobce a dodavatel strojních technologií nejen pro potravinářství.


TEMPO O.O.P.P., s.r.o.

Služby v oblasti osobních ochranných pracovních prostředků.


VESNA, a.s.

Velko- i maloobchodní prodej převážně textilních výrobků.


Český zahrádkářský svaz, územní sdružení Pardubice

Zájmový spolek pro milovníky jedné z nejoblíbenějších volnočasových aktivit.