Součástí prodejny Pardubanda je také multifunkční prostor o velikosti 40m2, kde pořádáme pravidelné výstavy výtvarných děl mateřských, základních a středních škol z Pardubic a okolí nebo místních výtvarných umělců. Lze zde také uskutečnit jakákoliv komorní vystoupení jako jsou autorská čtení, recitace, koncerty, prezentace nebo školení.

Naším dlouhodobým cílem je zde vytvořit místo, které bude žít pardubickou kulturou. Poskytujeme výstavní prostor mateřským, základním a středním školám, místním umělcům a zájmovým skupinám – je možné zde prezentovat obrazy a jiná umělecká díla jako jsou keramika, skleněné nebo dřevěné výrobky.

Multifunkční prostor je také místo, kde mohou městské, krajské a státní instituce, ale také neziskové organizace a jiné spolky seznamovat veřejnost s aktuálními městskými tématy, diskutovat o nich, pořádat semináře nebo školení. Propojení prostoru s prodejnou dává příležitost běžným návštěvníkům, aby se o těchto tématech dozvěděli.

Multifunkční prostor je možné transformovat do podoby menší (komorní) scény pro pořádání různých akcí, např. autorská čtení, recitace, přednášky, prezentace, promítání filmů a další.

Samozřejmostí je skutečnost, že na jakékoliv akce zajistíme odpovídající catering – horké i studené nápoje, dezerty, slané občerstvení, rautové stoly.

Chcete u nás uskutečnit výstavu, představit svůj projekt či uspořádat komorní recitál?

KONTAKTUJTE NÁS

Volné termíny pro vaši výstavu, prezentaci nebo vystoupení najdete v kalendáři akcí níže