AigosAigos Pardubice

Společnost Aigos prodává sortiment pro profesionální truhlářskou výrobu. Dodáváme dřevotřísky, lamino, překližky, OSB, MDF, kuchyňské desky, parapety, úchytky, panty, kování a dřezy. Dále nabízí hrany, tmely a lepidla, cetris, spárovku, dřevotřísku dýhovanou či nábytkové osvětlení.

Aitcom

Společnost Aitcom svým zákazníkům nabízí ucelený Koncept správy ICT infrastruktury, který zahrnuje celý proces správy firemního ICT – od auditu a poradenství, přes nasazení řešení a realizaci opatření.

Amako

Firma AMAKO, spol. s.r.o. vznikla v roce 1995 a od svého založení vyrábí stožáry a výložníky pro veřejné osvětlení, pro dopravní signalizaci, dekorativní a železniční stožáry, sloupky pro dopravní značky a ocelové konstrukce k nejrůznějšímu použití. Používá nejmodernější výrobní zařízení – automatické, poloautomatické stroje a počítačem řízený stroj, což spolu s kvalifikovanými pracovníky zaručuje vysokou kvalitu výroby.

Arapo
Firma Arapo

Firma ARaPO byla založena v roce 1998. Vyrábíme a prodáváme potrubní díly jako jsou příruby, přechody – redukce, oblouky, ohyby, hrdla, klenutá a desková dna, T-kusy, záslepky potrubí, spojovací materiál, trubky a jiný sortiment, např. tvarové výpalky. Tyto výrobky dodáváme podle norem ČSN, EN, DIN, ANSI a GOST, ale také dle zvláštních požadavků našich zákazníků např. dodané výkresové dokumentace. Pro výrobu tohoto sortimentu používáme celou řadu jakostí materiálů – uhlíkaté, legované, pro nízké a vysoké provozní teploty, nerezové. Část ze zisku každoročně věnujeme na prospěšné účely.

AwosAwos Pardubice

Společnost AWOS s.r.o. byla založena dne 5. 12. 1991. Dodává elektronické díly pro stroje textilního a potravinářského průmyslu, pro energetiku, dopravu, telekomunikace, zdravotnictví a v neposlední řadě i pro leteckou a military techniku.

Actiwo

Služby v oblasti účetnictví a daňové evidence.

BlaVo Chemicals

BlaVo Chemicals je česká firma zaměřená na oblast organické chemie. Ve spolupráci s českými a slovenskými výrobci exportuje chemické produkty do zahraničí. Zabývá se obchodem s nadbytečnými zásobami. Dle požadavku našich zákazníků dodáváme produkty buď přímo od výrobce nebo z našeho skladu v Pardubicích.

Certus speditionCertus spedition

Autobusová a nákladní doprava, skladování a regenerace fotbalových ploch. Na trhu od roku 1995. Certus spedition disponuje vlastní flotilou 30 vozů a vlastními skladovacími prostory.

Czech insurance agencyCzech insurance agency

Společnost CZECH INSURANCE AGENCY s. r. o. vznikla v roce 2000 a orientuje se na profesionální služby v oblasti pojišťovnictví v plném rozsahu, který dnešní pojistný trh nabízí.

Edera Group a.s. 

Jsme pardubická firma a poskytujeme super rychlý internet ve východních Čechách. Staráme se o to, aby naši klienti měli vždy o fous lepší služby než u konkurence. A postaráme se i o vás – s námi nikdy nezůstanete offline! Většinu problémů řešíme dřív, než si jich všimnete. A když přece jen budete potřebovat naši asistenci, skočíme do auta a jsme u vás cobydup. No a když nám budete chtít říct něco z očí do očí, víte, kde nás najdete.

Elektropomůcky Pardubice

Společnost Elektropomůcky Pardubice s.r.o. byla založena v roce 1996. Předmětem její činnosti je vývoj, výroba a prodej ochranných a pracovních pomůcek pro nízké, vysoké a velmi vysoké napětí. Produkty jsou vyráběny dle platných evropských norem. 

enteriaStavební holding enteria

Český stavební holding enteria a.s. je seskupení menších a středních firem podnikajících v různých oborech stavebnictví. Holding vznikl v roce 2008 se záměrem zajistit lepší fungování a konkurenceschopnost svých členů, a to zejména díky komplexnosti a vzájemné podpoře služeb a činností nabízených v rámci holdingu. V současné době enteria zastřešuje 12 společností převážně stavebního charakteru s více než 900 pracovníky a výrobním potenciálem 3  – 4 miliardy korun ročně.

HAK velkoobchodHAK velkoobchod Pardubice

Firma HAK velkobchod nabízí komplexní systémy pro vodovody a kanalizace. Neprodává jen výrobky, ale i řešení.

Hotel TRIM s.r.o.

Hotel TRIM nabízí ubytování v Pardubicích v příjemném prostředí za ceny od 660 Kč za noc a pokoj. Z níže uvedených cen je možné poskytnout slevu na základě individuální kalkulace. Snídaně lze objednat u všech typů pokojů.

Chemap agroChemap agro

Ryze česká společnost, která si v průběhu posledních deseti let vybudovala výsadní postavení na trhu rostlinných stimulátorů v rámci České republiky. Od roku 2008 také intenzivně rozvíjí oblast výživy rostlin – dodávky jednosložkových i speciálních hnojiv obsahujících mikroprvky s akcentem na chelátovou vazbu.

Itest plusItest plus

Činnost firmy Itest plus je zaměřena na tři oblasti: výrobu zdravotnických diagnostických prostředků in vitro pro mikrobiologické laboratoře, biologické a mikrobiologické zkoušky sterilních a nesterilních přípravků a odhad populace mikroorganizmů na předmětu (bioburden), mikrobiologické validace a monitoring čistých prostorů.

Jocob

Firma JOCOB operuje na českém trhu od roku 1992 a aktivně působí v oblastích: stavební stroje, zemní stroje a zemědělské stroje značky JCB. Za dlouhou historii se staly stroje značky JCB špičkou ve své kategorii. Hlavní náplní je prodej nové a použité techniky JCB.

M&D ElektroM&D elektro

Firma M&D Elektro s.r.o. byla založena v roce 1996 jako obchodní zastoupení firmy WAGO spol s.r.o. pro region Východních Čech. Tuto činnost postupně rozšířila na prvky průmyslové automatizace se zaměřením na rozvaděčovou techniku.

MontiferMontifer Přelouč

Firma Montifer se zabývá projekcí, konstrukcí, výrobou, montáží a servisem automatických parkovacích systémů, výrobou a montáží ocelových konstrukcí, strojních zařízení dělení plechů – laser, plasma, autogen, obráběním na horizontálních a portálových CNC strojích.

NopekPekárna Nopek

Společnost Nopek se zabývá výrobou čerstvého i trvanlivého pečiva, cukrářských výrobků, dortů a mražených výrobků. Aktuální sortiment čítá 620 různých výrobků v ročním objemu 12000 tun.

Pardubický Pivovar a.s.

Vaření piva má v Pardubicích staletou tradici a sahá až do počátku 14. století. V roce 1491 zakoupil Pardubice představitel jednoho z nejvlivnějších a nejbohatších rodů v zemi, působícího na rozsáhlém území od Hané a Moravy až po Prahu, Vilém z Pernštejna a zvolil si je za centrum svého velkého panství. Na počátku 16. století se začal intenzívně zabývat také pivovarnictvím. Dobré jméno rodu je tak navždy zapsáno do historie Pardubic.

Proman

Společnost PROMAN s.r.o. byla založena dne 27.10.1994 a zabývá se projekčně dodavatelskou činností v oblasti komplexních dodávek regálových systémů pro skladové prostory. Společnost PROMAN s.r.o. je na trhu jedním z nejvýznamnějších dodavatelů regálových systémů všech typů a dokáže velmi pružně reagovat na všechny potřeby zákazníků.

Svět atrakcíAgentura Svět atrakcí

Agentura Svět atrakcí zajišťuje a dodává atrakce po celé ČR (doprava zdarma) a SR na klientské dny, firemní akce, párty, promotion, road show, golfové turnaje, pivní slavnosti, svatby, karnevaly, dětské dny i narozeninové večírky.

Svoboda TMS, s.r.o.

Společnost se zabývá strojírenskou výrobou především v oblasti výroby svařovaných ocelových konstrukcí. Zajistíme pro Vás výrobu ve všech oborech strojírenství podle technologických nebo strojírenských výkresů, nebo podle již existujících výrobků.

Top Centrum CZ, s.r.o.Firma TOP CENTRUM CZ

Společnost TOP CENTRUM se převážně specializuje na prodej nářadí značky MILWAUKEE. Společnost Milwaukee Electric Tool se od roku 1924 pyšní výrobou kvalitního profesionálního nářadí. Převážnou většinu nabízených značek firma dováží ze zahraničí přímo od výrobců. Od některých získala výhradní zastoupení nejen pro ČR, ale i pro další evropské země. Personál firmy TOP CENTRUM pravidelně absolvuje obchodně-technická školení. Svým odběratelům zajišťuje prvotřídní zákaznický servis, průhlednou cenovou politiku a nejen tím je pro své zákazníky jednoznačným pomocníkem při výběru nejvhodnější techniky.

VSKVSK Pardubice

Společnost VSK Pardubice byla založena na jaře roku 1992. Společnost zpočátku pracovala pouze jako konstrukční kancelář zaměřená na konstrukci a vývoj aparátů laboratorních, poloprovozních a provozních zařízení pro chemický a farmaceutický průmysl. Konstruktérská činnost se postupně rozšířila i na další oblasti – konstrukce dopravních zařízení pro sypké materiály, ocelové konstrukce, inženýrská činnost při výstavbě technologických linek, revize vyhrazených tlakových zařízení.