V rámci AbiFestu 2019 si pro Vás CEDR Pardubice v letošním roce připravil Zážitkovou stezku plnou různých soutěžních disciplín o zajímavé ceny.

 

ZÁŽITKOVÁ STEZKA – PŘEHLED CEN – KE STAŽENÍ

 

Zážitková stezka část první           Zážitková stezka část druhá

Na startu stezky, na Masarykově náměstí, se dozvíte veškeré důležité informace. Obdržíte soutěžní kartičku, do které budete na stezce sbírat razítka za splnění jednotlivých soutěžních disciplín.

Na konci stezky, v ČSOB Pojišťovna Aréně, už bude jen stačit splnit poslední disciplínu, vyplnit údaje na kartičce a vhodit ji do slosovací urny a tím se tak zapojit do losování o hlavní ceny AbiFestu 2019. Drobné dárky jsou připraveny pro každého účastníka zážitkové stezky.

Disciplíny:

Na Zážitkové stezce si budete moci na 6 stanovištích vyzkoušet malování nedominantní rukou nebo nohama, různé workshopy, připravili jsme si pro vás také zážitkový seminář s kompenzačními pomůckami, hru na muzikoterapeutické nástroje, zkoušku ergoterapeutických pomůcek a mozkocvičení. Jedno ze stanovišť bude mít oddíl hendikepovaných sportovců Atletika bez bariér.

Kromě soutěžních stanovišť se můžete těšit na občerstvení a ochutnávku produktů od Doppie Coffee, Alliance Francaise a Café Robinson – středisko Výměník.

Kdy a kde:

Ve čtvrtek 13.6 od 9 do 16 hodin a v pátek 14.6. 2019 od 9 do 15 hodin z Masarykova náměstí do ČSOB Pojišťovna Areny

Těšíme se na Vás na Zážitkové stezce!

Cedr Pardubice