Významní partneři

GENERÁLNÍ PARTNER CENTRA KOSATEC

ČSOB Pojišťovna

Univerzální pojišťovna, která nabízí ucelené pojišťovací služby občanům a živnostníkům stejně jako malým a středním podnikům i velkým korporacím. Všem svým klientům je připravena poskytnout služby evropské kvality v oblasti životního i neživotního pojištění. Stabilní zázemí Skupiny ČSOB a silného nadnárodního akcionáře KBC navíc umožňuje klientům ČSOB Pojišťovny získat za výhodných podmínek komplexní ošetření svých finančních potřeb. 

Dopravní podnik města Pardubic Dopraní podnik města Pardubic

Dopravní podnik města Pardubic a.s. svojí činností ovlivňuje život snad každého obyvatele Pardubic i jejich okolí. Snažíme se vám usnadňovat vaše každodenní přesuny po Pardubicích, ať už cestujete za prací, zábavou či třeba nákupy.

ElivEliv s.r.o.

Firma ELIV, s.r.o. je relativně mladá společnost, založená v roce 2012. V současné době se firma velmi dynamicky rozrůstá a nabízí široké spektrum služeb. Spolupracuje s řadou tuzemských i zahraničních partnerů. Klienty jsou nejen velké společnosti, své služby nabízíme také menším firmám a fyzickým osobám.

JHV–Engineering

Ve vývoji strojů se řadíme mezi špičku na trhu automatizace a naše linky lze najít ve výrobních halách v mnoha dalších zemích na různých kontinentech. Kromě evropských států například také v Číně, Rusku, Spojených státech nebo Mexiku. Pro naše zákazníky jsme velmi výrazným zdrojem přidané hodnoty a nástrojem k prosazení se na trhu a k překonání konkurence. Přinášíme nové myšlenky a nápady. Díky nezaujatému pohledu a zkušenostem našich konstruktérů se nám daří nacházet nová netradiční řešení problémů v oblasti konstrukce i výroby.

Just CS

Společnost JUST CS byla založena v roce 1992, kdy se stala výhradním zástupcem švýcarských kosmetických produktů JUST v Československu. Již od počátku jsme se nechali inspirovat švýcarským modelem společnosti JUST – jak formou prodeje (party systém), tak i duchem rodinné firmy, což dokládá skutečnost, že naše společnost byla založena rodinou, která firmu vlastní dodnes.

K2P,K2P

Už od samého počátku spolupracovala firma TITAN se stejnojmenným občanským sdružením, jehož hlavním úkolem a cílem bylo vzdělávání a zaměstnávání zdravotně postižených osob a následná efektivní podpora jejich integrace do společnosti. V současnosti probíhá na vysoce kvalitní úrovni spolupráce s Českou abilympijskou asociací. Firma K2P se podílí na materiálním a provozním zabezpečení každoročních abilympiád, celorepublikových soutěží pracovních schopností a dovedností osob se zdravotním postižením.

MGM TransportMGM Transport Pardubice Czech republic

Placené, nehlídané parkoviště v centru Pardubic. 10 Kč za každých započatých 30 minut, nejvýše však 99 Kč za 24 hodin.

MicrosoftMicrosoft

Microsoft je přední výrobce technologií pro svět, ve kterém jsou mobilita a cloud na prvním místě. Naší misí je umožnit každému člověku a každé organizaci na světě dokázat více. Microsoft Corporation vznikla před více než 40 lety – v dubnu roku 1975. Česká pobočka zahájila činnost v roce 1992.

Služby města Pardubic

Obchodní společnost Služby města Pardubic a.s. začala psát historii v roce 1997. První poskytované služby byly z oblasti pietních služeb. V roce 1998 navýšil náš zakladatel a jediný majitel, Statutární město Pardubice, základní kapitál vkladem majetku Technických služeb Pardubice. Tím byl nastartován náš rozvoj a podnikatelské aktivity.

StakoFirma Stako

Stako, spol. s r.o. působí od svých počátků jako generální dodavatel průmyslových, občanských a bytových staveb zahrnující rekonstrukce staveb, adaptace staveb a modernizace staveb, tvorbu inženýrských a ekologických projektů. V posledních letech se společnost S T A K O stala investorem, a to v oblasti developerských projektů.

Díky tomu rozšířila své aktivity o prodej bytů, prodej a pronájem obchodních a nebytových prostor.

Špičková Pavlína

Účetnictví, auditorství, daňové poradenství.