Významní partneři

AMAKO, spol. s r.o.

Firma AMAKO, spol. s.r.o. vznikla v roce 1995 a od svého založení vyrábí stožáry a výložníky pro veřejné osvětlení, pro dopravní signalizaci, dekorativní a železniční stožáry, sloupky pro dopravní značky a ocelové konstrukce k nejrůznějšímu použití. Používá nejmodernější výrobní zařízení – automatické, poloautomatické stroje a počítačem řízený stroj, což spolu s kvalifikovanými pracovníky zaručuje vysokou kvalitu výroby.

ARaPO spol. s r.o.Firma Arapo

Firma ARaPO byla založena v roce 1998. Vyrábíme a prodáváme potrubní díly jako jsou příruby, přechody – redukce, oblouky, ohyby, hrdla, klenutá a desková dna, T-kusy, záslepky potrubí, spojovací materiál, trubky a jiný sortiment, např. tvarové výpalky. Tyto výrobky dodáváme podle norem ČSN, EN, DIN, ANSI a GOST, ale také dle zvláštních požadavků našich zákazníků např. dodané výkresové dokumentace. Pro výrobu tohoto sortimentu používáme celou řadu jakostí materiálů – uhlíkaté, legované, pro nízké a vysoké provozní teploty, nerezové. Část ze zisku každoročně věnujeme na prospěšné účely.

ENELEX s.r.o.

Firma Enelex je ryze českou společností. Na českém trhu úspěšně působíme od roku 1991 a na zahraničním trhu od roku 1994. Po celou dobu našeho působení se vyznačujeme neustálým dynamickým rozvojem. V současné době tak zaujímáme významné postavení mezi výrobci speciálních elektronických přístrojů, především pro hornictví a energetiku.

 

Farmax CZECH REPUBLIC s.r.o.

Farmax

Proč si koupit produtky značky FARMAX. 100% česká firma – produkty značky Farmax® pochází z tradiční české firmy SUVS Pharma a.s. sídlící v samém srdci Hradce Králové. 19 let zkušeností -na pultech českých lékáren se první krabičky Farmax® objevily už v roce 1998. Kvalita na prvním místě – kvalita našich výrobků je pro nás alfou a omegou. Neustále kupředu – každým dnem pracuje více než 100 farmaceutických specialistů na zdokonalování našich produktů a procesů výroby.

 

Hotel TRIM s.r.o.

Hotel TRIM nabízí ubytování v Pardubicích v příjemném prostředí za ceny od 660 Kč za noc a pokoj. Z níže uvedených cen je možné poskytnout slevu na základě individuální kalkulace. Snídaně lze objednat u všech typů pokojů.

 

Hovorka catering, s. r. o.

Hovorka

Pardubická firma Hovorka catering, s.r.o. byla založena v roce 1990 jako velkoobchod s potravinářským zbožím trvanlivého charakteru. Od skromných začátků se sídlem společnosti v rodinném domě jejího majitele se firemní základna postupně rozšiřovala. Vlastní investiční činností došlo k rozsáhlé rekonstrukci a vybudování reprezentativního areálu tvořeného administrativní budovou a sklady, které odpovídají veškerým parametrům moderního provozu z výrobního i logistického hlediska.

 

Nešetřil a syn, stavební a potrubářská firma, s.r.o.

Sídlo: Jana Palacha 288, Zelené Předměstí  530 02 Pardubice 2

 

Pardubický Pivovar a.s.

Vaření piva má v Pardubicích staletou tradici a sahá až do počátku 14. století. V roce 1491 zakoupil Pardubice představitel jednoho z nejvlivnějších a nejbohatších rodů v zemi, působícího na rozsáhlém území od Hané a Moravy až po Prahu, Vilém z Pernštejna a zvolil si je za centrum svého velkého panství. Na počátku 16. století se začal intenzívně zabývat také pivovarnictvím. Dobré jméno rodu je tak navždy zapsáno do historie Pardubic.

 

PROMAN s.r.o.

Společnost PROMAN s.r.o. byla založena dne 27.10.1994 a zabývá se projekčně dodavatelskou činností v oblasti komplexních dodávek regálových systémů pro skladové prostory. Společnost PROMAN s.r.o. je na trhu jedním z nejvýznamnějších dodavatelů regálových systémů všech typů a dokáže velmi pružně reagovat na všechny potřeby zákazníků.

STENO CZ s.r.o.

Firma nabízí: rozvoz zboží po celé republice,záruční a pozáruční servis vodovodních baterií poradenství v oblasti filtrace a úpravy vody.