Významní partneři

GENERÁLNÍ PARTNER CENTRA KOSATEC

ČSOB pojišťovna

Univerzální pojišťovna, která nabízí ucelené pojišťovací služby občanům a živnostníkům stejně jako malým a středním podnikům i velkým korporacím. Všem svým klientům je připravena poskytnout služby evropské kvality v oblasti životního i neživotního pojištění. Stabilní zázemí Skupiny ČSOB a silného nadnárodního akcionáře KBC navíc umožňuje klientům ČSOB Pojišťovny získat za výhodných podmínek komplexní ošetření svých finančních potřeb. 

 


CAA victus sanusSpolečnost CAA victus sanus

Společnost CAA victus sanus byla založena v roce 2015. Specializuje se na problematiku zdravé stravy a zaměstnávání osob se zdravotním hendikepem. Zdravotní hendikep zaměstnanců neznamená omezenou ani sníženou pracovní výkonnost. Dodržuje principy sociálního podniku: Sociální prospěch – Ekonomický prospěch – Environmentální a místní prospěch. Společnost CAA Victus sanus podporuje Českou abilympijskou asociaci z.s.

Composite ComponentsFirma Composite Components Choceň

Společnost Composite Components, a.s. se zabývá výrobou dílů a komponentů z kompozitních materiálů, a to především pro letecký a automobilový průmysl, kde panují nejnáročnější požadavky na kvalitu, spolehlivost a přesnost.

Moderní závod v Chocni produkuje i výrobky z plastů, zhotovuje i kompletní modely a formy používané pro vlastní výrobu komponentů dopravních prostředků, strojů, zdravotnických přístrojů a jiných průmyslových dílů. Při výrobě jsou používány pouze kvalitní a moderní stroje a technologie.

Dopravní podnik města Pardubic

DPMPDopravní podnik města Pardubic a.s. svojí činností ovlivňuje život snad každého obyvatele Pardubic i jejich okolí. Snažíme se vám usnadňovat vaše každodenní přesuny po Pardubicích, ať už cestujete za prací, zábavou či třeba nákupy.

Elektrárny Opatovice

EOPLidé si mají pomáhat. Pomáhá stát, pomáhají nejrůznější nestátní organizace a sdružení, pomáhají také podnikatelské subjekty, firmy. I my se cítíme být společností, které není lhostejný život kolem nás. Snažíme se pomáhat především v regionu, ve kterém působíme, tj. v oblasti Královéhradecka, Pardubicka a Chrudimska.

ElivEliv s.r.o.

Firma ELIV, s.r.o. je relativně mladá společnost, založená v roce 2012. V současné době se firma velmi dynamicky rozrůstá a nabízí široké spektrum služeb. Spolupracuje s řadou tuzemských i zahraničních partnerů. Klienty jsou nejen velké společnosti, své služby nabízíme také menším firmám a fyzickým osobám.

Foxconn

Společnost FOXCONN CZ s.r.o. byla založena 18. května 2000 jako regionální výrobní centrála skupiny Foxconn v Evropě. Výrobní prostory se nachází v Pardubicích a v Kutné Hoře. Od doby založení společnosti v roce 2000, vyplněné renovací a budováním výrobních kapacit, bylo dokončeno a uvedeno do provozu první stadium produkce na podzim v roce 2000. Objem výroby se každý měsíc zvětšoval. V dubnu 2002 byl vyroben miliontý počítač a v listopadu 2002 již počítač dvoumiliontý. Ke konci roku 2002 byla dosažena téměř plná kapacita výroby a už počátkem roku 2004 byl vyroben šestimiliontý počítač. Objemy výnosů katapultovaly FOXCONN CZ k umístění mezi Top Ten společnostmi v České republice.

JHV–Engineering

Ve vývoji strojů se řadíme mezi špičku na trhu automatizace a naše linky lze najít ve výrobních halách v mnoha dalších zemích na různých kontinentech. Kromě evropských států například také v Číně, Rusku, Spojených státech nebo Mexiku. Pro naše zákazníky jsme velmi výrazným zdrojem přidané hodnoty a nástrojem k prosazení se na trhu a k překonání konkurence. Přinášíme nové myšlenky a nápady. Díky nezaujatému pohledu a zkušenostem našich konstruktérů se nám daří nacházet nová netradiční řešení problémů v oblasti konstrukce i výroby.

Just CS

JustSpolečnost JUST CS byla založena v roce 1992, kdy se stala výhradním zástupcem švýcarských kosmetických produktů JUST v Československu. Již od počátku jsme se nechali inspirovat švýcarským modelem společnosti JUST – jak formou prodeje (party systém), tak i duchem rodinné firmy, což dokládá skutečnost, že naše společnost byla založena rodinou, která firmu vlastní dodnes.

K2P

K2PUž od samého počátku spolupracovala firma TITAN se stejnojmenným občanským sdružením, jehož hlavním úkolem a cílem bylo vzdělávání a zaměstnávání zdravotně postižených osob a následná efektivní podpora jejich integrace do společnosti. V současnosti probíhá na vysoce kvalitní úrovni spolupráce s Českou abilympijskou asociací. Firma K2P se podílí na materiálním a provozním zabezpečení každoročních abilympiád, celorepublikových soutěží pracovních schopností a dovedností osob se zdravotním postižením.

KuryMechanické vozíky Kury

Společnost KURY spol. s r.o. působí v České republice jako dlouholetý původní výrobce mechanických vozíků pro tělesně postižené. Naše produkce je založena na dlouholeté tradici vlastního vývoje
a prodeje mechanických vozíků v celé škále kategorií a typů. Při výrobě klademe důraz
na přizpůsobení našich produktů konkrétním požadavkům uživatele, při zachování maximální kvality, osobního přístupu a v neposlední řadě
i dlouhodobé dostupnosti servisních služeb a příznivých cen.

KYB CHITA ManufacturingKyb chita manufacturing

Společnost KYB má široké portfolio vyráběných produktů a řadí se mezi největší výrobce tlumičů pro automobilový průmysl. KYB patří mezi významné výrobce hydraulických a elektronických zařízení s šírokým využitím pro železnice, letadla, lodní dopravu, ale i invalidní vozíky.

Mersen

Společnost MERSEN je se svými šesti tisíci zaměstnanci, více než čtyřiceti pobočkami a padesáti výrobními závody zastoupena po celém světě v oblastech energie, dopravy, elektroniky, chemie & farmacie a zpracovatelského průmyslu. Součástí skupiny je velký počet celosvětově známých společností, mezi jinými například M. SCHNEIDER, LenoirElec, CarbonLorraine a FerrazShawmut. Naše pobočka v Sezemicích vyrábí pojistkové spodky pro nožové pojistky, pojistkové lišty BSL, horizontální pojistkové odpínače Multibloc, vertikální pojistkové odpínače Multivert a příslušenství pojistkových systémů.

MGM TransportMGM Transport Pardubice Czech republic

Placené, nehlídané parkoviště v centru Pardubic. 8 Kč za každých započatých 30 minut, nejvýše však 79 Kč za 24 hodin.

MicrosoftMicrosoft

Microsoft je přední výrobce technologií pro svět, ve kterém jsou mobilita a cloud na prvním místě. Naší misí je umožnit každému člověku a každé organizaci na světě dokázat více. Microsoft Corporation vznikla před více než 40 lety – v dubnu roku 1975. Česká pobočka zahájila činnost v roce 1992.

Nešetřil a syn, stavební a potrubářská firma

Sídlo: Jana Palacha 288, Zelené Předměstí  530 02 Pardubice

Služby města Pardubic

Obchodní společnost Služby města Pardubic a.s. začala psát historii v roce 1997. První poskytované služby byly z oblasti pietních služeb. V roce 1998 navýšil náš zakladatel a jediný majitel, Statutární město Pardubice, základní kapitál vkladem majetku Technických služeb Pardubice. Tím byl nastartován náš rozvoj a podnikatelské aktivity.

StakoFirma Stako

Stako, spol. s r.o. působí od svých počátků jako generální dodavatel průmyslových, občanských a bytových staveb zahrnující rekonstrukce staveb, adaptace staveb a modernizace staveb, tvorbu inženýrských a ekologických projektů. V posledních letech se společnost S T A K O stala investorem, a to v oblasti developerských projektů.

Díky tomu rozšířila své aktivity o prodej bytů, prodej a pronájem obchodních a nebytových prostor.