Truhlářská dílna v Centru Kosatec

Provozujeme plně vybavenou truhlářskou dílnu. Některé naše produkty můžete zakoupit v eshopu Centra Kosatec. Vyrábíme nábytek do mateřských a základních škol, kuchyně na míru, pergoly, ploty, včelí úly nebo paletový nábytek. To vše na zakázku a za velmi přijatelné ceny.

Truhlářská dílna     Zakázková výroba nábytku     Výroba nábytku na míru    Výroba paletového nábytku

PALETOVÝ NÁBYTEK

Z čistých, nových a tepelně ošetřených palet vyrábíme paletový nábytek na míru. Paletový nábytek vám vyrobíme na zakázku v požadované povrchové nebo barevné úpravě. Zahradní nábytek, křesla, sedačky nebo postele pro nás nejsou problém. Paletový nábytek je praktický a vypadá velmi originálně.

Zahradní paletový nábytek     Paletový nábytek na míru     Zakázková výroba paletového nábytku     Nábytek z palet

KUCHYŇSKÉ LINKY

Rádi vám pomůžeme s realizací 3D návrhu a následným vyhotovením vaší vysněné kuchyňské linky. Ať už upřednostňujete moderní pojetí, či naopak rustikální styl, se vším si poradíme. Stačí nám zavolat, domluvit si schůzku u vás doma, a potom podle vašich požadavků a dispozičních řešení vytvoříme 3D návrh. Společně s vámi vybereme nejvhodnější materiály, úchytky, vnitřní vybavení, spotřebiče a my vám následně předložíme bezplatnou cenovou nabídku.

Návrh kuchyně     3D návrh kuchyně     Realizace kuchyňské linky     Kuchyňská linka

DÁLE VYRÁBÍME

Nábytek z masivu

Včelí úly

Pergoly

Ploty

Schodiště

KONTAKT

Tomáš Pokorný – vedoucí truhlářské dílny

telefon: 774 554 701

email: tomas.pokorny@centrumkosatec.cz

eshop.centrumkosatec.cz

Vytápění truhlářské dílny zajistila firma Plynoservis Brát