Tréninková restaurace s kuchyní

Tréninková restaurace v Centru Kosatec

Od otevření našeho centra provozujeme tréninkovou restauraci a denně vaříme přes 60 obědů. Tým kuchařek a kuchařů s hendikepem připravují každý všední den úžasná jídla, na kterých si můžete pochutnávat i vy.

Polévka     Kuřecí maso na bylinkách     Řízek a hranolky     Palačinky

Jídelní lístek ke stažení:

Jídelní lístek 17.-21.6.2019

Jídelní lístek 24.6.-28.6.2019

KUCHYNĚ KOSATEC – STÁLÁ NABÍDKA

NABÍDKA OBĚDŮ – LETÁK

Objednání obědů:

Menu se skládá z polévky a hlavního jídla. Vybírat můžete ze 2 různých hlavních jídel. Cena 1 oběda je 75 Kč. Polévku lze objednat samostatně za 20 Kč. Hlavní jídlo bez polévky objednat nelze. Oběd si můžete sníst v naší tréninkové restauraci (kapacita 12 míst), v kavárně Kosatec nebo si ho odnést domů či na pracoviště. Nemáte-li vlastní jídlonosič, oběd vám za příplatek 5 Kč (polévka) / 15 Kč (hlavní jídlo) zatavíme do nepropustné plastové krabičky.

Výdej obědů probíhá každý všední den od 11.00 do 12.30.

Obědy je nutné objednávat alespoň 48 hodin předem buď osobně na recepci Centra Kosatec nebo na telefonu: 466 052 052 či emailu: recepce@caacz.cz. Stornovat objednávku lze nejpozději 24 hodin předem – tzn. do 11.00 předchozího dne.

Platba je možná v hotovosti, platební kartou a stravenkami Edenred, Sodexo nebo Chéque Déjeuner.

Vždy je nutné oběd nejprve na recepci zaplatit, následně dostanete stravenku a tu odevzdáte v tréninkové kuchyni a oběd vyzvednete. Bez platné stravenky nelze oběd vydat.

Chcete-li si objednat cokoliv ze stálé nabídky naší kuchyně, kontaktujte, prosím, pana Otakara Vaňhu na telefonu: 724 204 761 nebo emailu: otavanha@centrum.cz

Přejeme vám dobrou chuť.