Kuchyně v Centru Kosatec

Od otevření našeho centra provozujeme tréninkovou restauraci a denně vaříme přes 60 obědů. Tým kuchařek a kuchařů s hendikepem připravují každý všední den úžasná jídla, na kterých si můžete pochutnávat i vy.

Polévka     Kuřecí maso na bylinkách     Řízek a hranolky     Palačinky


Jídelní lístek:

Stálá nabídka tréninkové kuchyně:

Tréninková kuchyně Centra Kosatec nabízí celoročně celou řadu gastronomických produktů pro jednotlivce i firmy. Zajistíme občerstvení nebo celý catering na vaše porady, meetingy, setkání nebo oslavy.

Všechny produkty najdete také na webu www.esvacinky.cz

Katalog eSvačinky 2020 – ke stažení


Objednávání obědů:

Denně nabízíme jeden druh polévky a dvě hlavní jídla ve 2 cenových pásmech.

Členové klubu Kosatec mají slevu ve výši 10 %.

Oběd si můžete sníst v kavárně Kosatec nebo si ho odnést domů či na pracoviště. Nemáte-li vlastní jídlonosič, oběd vám za příplatek 5 Kč (polévka) / 8 Kč (hlavní jídlo) zatavíme do nepropustné plastové krabičky.

Výdej obědů probíhá každý všední den od 10:00 do 13:00.

Objednávat obědy dopředu již není nutné.

Pokud chcete mít jistotu konkrétního jídla, je možné si oběd objednat. Minimální doba pro objednání je 1 den předem do 10:00 buď osobně na recepci Centra Kosatec nebo na telefonu: 466 052 052 či emailu: recepce@centrumkosatec.cz. Stornovat objednávku lze nejpozději 24 hodin předem – tzn. do 10.00 předchozího dne.

Rozvoz obědů pro seniory a ZTP v rámci Pardubic můžete poptávat také na recepci Centra Kosatec.

Platba je možná v hotovosti, platební kartou a stravenkami Edenred, Sodexo nebo Chéque Déjeuner.

Chcete-li si objednat cokoliv ze stálé nabídky naší kuchyně, kontaktujte, prosím, paní Marii Mejtskou na telefonu: 703 822 894 nebo emailu: marie.mejtska@centrumkosatec.cz

Přejeme vám dobrou chuť.