Tréninková restaurace v Centru Kosatec

AKTUÁLNĚ NABÍZÍME POUZE VYZVEDNUTÍ OBĚDA S SEBOU VE VÝDEJOVÉM OKÉNKU VEDLE RECEPCE V ČASE 10:30 – 12:00 (v hygienicky zatavené krabičce) NEBO ROZVOZ OBĚDŮ V RÁMCI PARDUBIC. 

JEDNOTNÁ CENA ZA OBĚD (polévka + +hlavní jídlo) = 100 Kč včetně krabičky.

Objednávky alespoň jeden den předem do 10:00 na recepci Centra Kosatec – telefon: 466 052 052

Od otevření našeho centra provozujeme tréninkovou restauraci a denně vaříme přes 70 obědů. Tým kuchařek a kuchařů s hendikepem připravují každý všední den úžasná jídla, na kterých si můžete pochutnávat i vy.

Polévka     Kuřecí maso na bylinkách     Řízek a hranolky     Palačinky


Jídelní lístek ke stažení

Nabídka kuchyně Centra Kosatec Pardubice
Objednávání obědů:

Menu se skládá z polévky a hlavního jídla. Vybírat můžete ze 2 různých hlavních jídel. Cena 1 oběda je 80 Kč. Polévku lze objednat samostatně za 20 Kč. Hlavní jídlo bez polévky objednat nelze. Oběd si můžete sníst v naší tréninkové restauraci (kapacita 12 míst), v kavárně Kosatec nebo si ho odnést domů či na pracoviště. Nemáte-li vlastní jídlonosič, oběd vám za příplatek 5 Kč (polévka) / 15 Kč (hlavní jídlo) zatavíme do nepropustné plastové krabičky.

Výdej obědů probíhá každý všední den od 10:30 do 13:00.

Obědy je nutné objednávat alespoň 1 den předem do 10:00 buď osobně na recepci Centra Kosatec nebo na telefonu: 466 052 052 či emailu: recepce@centrumkosatec.cz. Stornovat objednávku lze nejpozději 24 hodin předem – tzn. do 10.00 předchozího dne.

Platba je možná v hotovosti, platební kartou a stravenkami Edenred, Sodexo nebo Chéque Déjeuner.

Vždy je nutné oběd nejprve na recepci zaplatit, následně dostanete stravenku a tu odevzdáte v tréninkové kuchyni a oběd vyzvednete. Bez platné stravenky nelze oběd vydat.

Chcete-li si objednat cokoliv ze stálé nabídky naší kuchyně, kontaktujte, prosím, pana Tomáše Cipru na telefonu: 730 581 605 nebo emailu: tomas.cipra@centrumkosatec.cz

Přejeme vám dobrou chuť.