Plánujete jeden z nejdůležitějších životních kroků, připravujte se na svůj “velký den”?

Svatby v Kosatci

Chcete mít pouze krásné zážitky a vzpomínky bez zbytečných stresů a nepříjemných překvapení? Centrum Kosatec je ideálním místem pro vaši svatbu či svatební hostinu. Klidná lokalita v samém centru Pardubic s úžasnou atmosférou nabízí ideální místo  V našem moderně vybaveném víceúčelovém sále vám rádi uspořádáme svatbu nebo svatební hostinu.

 

K dispozici vám je krásný sál s kapacitou 30 svatebních hostů. Sál má pódium a je plně ozvučen. Je tak možné pozvat si na svatbu živou kapelu stejně jako pouštět libovolnou reprodukovanou hudbu. Celý zážitek ze svatební hostiny umocňuje nádherná Zahrada u Kosatce s venkovním posezením a malým hřištěm pro děti.

Zajistíme vám výzdobu sálu podle vašich představ. Samozřejmostí je kompletní catering na přání – teplá i studená kuchyně a nápoje. Nevadí nám ani, když si donesete vlastní občerstvení nebo pití. Součástí vaší svatby může být i venkovní grilovaní nebo raut.

Během celého vašeho svatebního dne budete mít dostatečné soukromí areálu centra Kosatec a k dispozici je 10 krytých parkovacích míst.

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonním čísle 774 554 720 (Tomáš Cipra). Sejdeme se a probereme všechny vaše představy a požadavky.