Alliance Francaise PardubiceAlliance Francaise Pardubice

Alliance Française de Pardubice je součástí celosvětové sítě Francouzských aliancí a je kulturně vzdělávací neziskovou organizací sociálního a edukativního charakteru. Nabízíme také kurzy francouzštiny všech jazykových úrovní pro zájemce každého věku-

www.francouzstina-pardubice.cz     / afpardubice

Ateliér KloseAteliér Klose Pardubice

Ateliér se zabývá rekonstrukcemi a dostavbami staveb, moderními novostavbami i klasickými roubenými stavbami, řeší jak rodinné domy na  míru, stavby modulové a „rostoucí“ s počtem obyvatel, tak stavby většího rozsahu, jako jsou domy bytové, polyfunkční, komerční a administrativní objekty.

www.atelier-klose.cz


 

BK JIP Pardubice

BK Pardubice je klubem s více než 60letou tradicí, k níž se hrdě hlásí. V posledním desetiletí klub patří k absolutní české elitě, v letošní sezoně se navíc premiérově prezentoval i v prestižním evropském poháru Basketball Champions League, a poté ve FIBA Europe Cupu.

www.bkpardubice.cz        /BeksaPardubice


Ballgine – výcvik psů

Psí škola, která funguje od roku 2006, nabízí klasický výcvik psů včetně canisterapeutického kurzu. Se psy této školy se můžete potkat na našich zážitkových seminářích.

www.ballgine.webnode.cz    / psíškolaballgine


Cedr PardubiceCedr

Posláním pardubické organizace CEDR je pomáhat lidem s duševním onemocněním, zlepšovat jejich životní podmínky tak, aby žili spokojeně v prostředí, které si sami zvolí, a vytvářet pracovní místa pro osoby obtížně zaměstnavatelné na volném trhu práce.

www.cedrops.cz   Cedr-Pardubice-ops


Fitness trenérka Tereza Němcová

Fitness trenérka Tereza Němcová se specializuje na cvičení ze zdravotního pohledu pro všechny věkové kategorie včetně těhotných žen a žen po porodu. Kromě cvičení nabízí také sestavení jídelníčku na míru.

www.fit-terka.webnode.cz        / fittnessterka


 

Paměť národa Východní ČechyPaměť národa Východní Čechy

Centrum Paměť národa Východní Čechy umožňuje přiblížit se k zajímavým svědectvím v regionu a natáčet rozhovory s pamětníky v blízkosti jejich domova. Kromě dokumentaristiky se pobočka věnuje vzdělávacím projektům, pořádání výstavy, setkání a besed.

www.pametnaroda.cz     / pametnarodavychodnicechy


Roman HellingerRoman Hellinger - lektor EVVO

Autor EVVO programů pro základní školy, autor naučné přírodovědné stezky v Sezemicích, člen výboru České společnosti ornitologické – zabývá se mapováním dravců a sov.

www.rhevvo.webnode.cz/    / roman.hellinger


Salon Viola PardubiceKadeřnický salon Viola

Salon Viola v centru Pardubic nabízí svým zákazníkům kompletní kadeřnické služby jak pro dámy tak i pro pány. Základem práce je dobrý střih, znalost kadeřnické chemie a šikovné ruce pro vytváření účesů.

www.salon-viola.cz    / VIOLA, kadeřnický salon Pardubice


Záložna RestaurantZáložna restaurant Pardubice

Restaurace, která sídlí v samém srdci Pardubic na Pernštýnském náměstí. Otevřeno každý den od 10:30 do 23:00. Restaurace má také velkou letní předzahrádku.

www.zaloznarestaurant.cz   / zaloznarestaurant