Spolupracujeme

BK JIP PARDUBICE

BK Pardubice je klubem s více než 60letou tradicí, k níž se hrdě hlásí. V posledním desetiletí klub patří k absolutní české elitě, v letošní sezoně se navíc premiérově prezentoval i v prestižním evropském poháru Basketball Champions League, a poté ve FIBA Europe Cupu. Klub úspěšně naplňuje svoji vizi zapojování co největšího počtu vlastních odchovanců do vrcholového basketbalu, což se mu daří díky velmi kvalitní práci mládežnických složek a vlastnímu projektu výběrové tréninkové skupiny Golden Talents, která sdružuje nejtalentovanější hráče ve věku od 15 do 20 let. Mezi základní pilíře BK Pardubice však patří i dlouhá řada mimosportovních projektů. Ústřední motto klubu zní Žijeme tu s vámi – v rámci společenské odpovědnosti klub realizuje celou řadu vlastních projektů pro děti z pardubických mateřských škol (např. Sportovní hry s basketbalem) a základních škol (např. dvanáctidílný seriál turnajů Rental.cz Liga škol pro děti od 1. do 5. tříd), úzce spolupracuje s Nemocnicí Pardubického kraje (např. BasketMalování – soutěž v kreslení s basketbalovou tématikou pro děti hospitalizované na dětském oddělení), nově navázal spolupráci s  Krajskou knihovnou v Pardubicích (např. projekty Noc s Andersenem, Čti s Beksou).

Naprosto unikátním počinem, a to nejen v České republice, je veleúspěšný projekt nazvaný Hrajeme spolu za Pardubice, v němž na jednom místě – vždy před mnohatisícovou návštěvou v Tipsport aréně – předvedou svůj um při speciálním koncertu hráči Komorní filharmonie Pardubice a poté při následném basketbalovém utkání hráči BK JIP Pardubice. Většina projektů má navíc charitativní podtext, např. v loňské sezoně klub věnoval na dobročinné účely bezmála 200 tisíc Kč.

www.bkpardubice.cz        /BeksaPardubice

 

ALLIANCE FRANCAISE PARDUBICE

Alliance Française de Pardubice je součástí celosvětové sítě Francouzských aliancí a je kulturně vzdělávací neziskovou organizací sociálního a edukativního charakteru: mimo jiné spolupracujeme se školami a integračními organizacemi za účelem zpřístupnění kultury osobám, pro které tato možnost není samozřejmá. Nabízíme také kurzy francouzštiny všech jazykových úrovní pro zájemce každého věku, také kurzy pro firmy.

www.francouzstina-pardubice.cz     / afpardubice

 

CEDR PARDUBICE, o.p.s.Cedr

Posláním pardubické organizace CEDR je pomáhat lidem s duševním onemocněním, zlepšovat jejich životní podmínky tak, aby žili spokojeně v prostředí, které si sami zvolí, a vytvářet pracovní místa pro osoby obtížně zaměstnavatelné na volném trhu práce. Cílem poskytovaných sociálních služeb je dosažení maximální samostatnosti klienta s co nejmenší mírou nutné podpory.

www.cedrops.cz   Cedr-Pardubice-ops

 

SKAUTSKÝ ODDÍL CASSIOPEIA

Jsme součástí organizace Junák – český skaut, která má v naší republice přes 60 000 členů. Díky tomu máme přístup například ke kvalitnímu vzdělávání pro vedoucí, k síti základen a tábořišť, i k dobře vybavenému skautskému centru v Pardubicích

www.cassiopeia.skauti-pardubice.cz    / skautcassiopeia

 

GRAFIK MAREK STOJKA

Grafické zpracování loga, webů, letáků, plakátů a další grafické práce.

 / supergrafickagrafix    / stojkagrafix

 

BALLGINE -VÝCVIK PSŮ

Psí škola, která funguje od roku 2006, nabízí klasický výcvik psů včetně canisterapeutického kurzu. Se psy této školy se můžete potkat na našich zážitkových seminářích.

www.ballgine.webnode.cz    / psíškolaballgine

 

FITNESS TRENÉRKA TEREZA NĚMCOVÁ

Fitness trenérka Tereza Němcová se specializuje na cvičení ze zdravotního pohledu pro všechny věkové kategorie včetně těhotných žen a žen po porodu. Kromě cvičení nabízí také sestavení jídelníčku na míru.

www.fit-terka.webnode.cz        / fittnessterka

 

SALON VIOLA PARDUBICEKadeřnický salon Viola

Salon Viola v centru Pardubic nabízí svým zákazníkům kompletní kadeřnické služby jak pro dámy tak i pro pány. Základem práce je dobrý střih, znalost kadeřnické chemie a šikovné ruce pro vytváření účesů. Prostory salonu Viola osloví každého pozitivní atmosférou a příjemným prostředím.

www.salon-viola.cz    / VIOLA, kdeřnický salon Pardubice

 

PAMĚŤ NÁRODA VÝCHODNÍ ČECHYPaměť národa Východní Čechy

Centrum Paměť národa Východní Čechy umožňuje přiblížit se k zajímavým svědectvím v regionu a natáčet rozhovory s pamětníky ve studiu v blízkosti jejich domova. Kromě dokumentaristiky se pobočka věnuje vzdělávacím projektům, pořádání výstavy, setkání a besed.

www.pametnaroda.cz     / pametnarodavychodnicechy

 

ATELIÉR KLOSEAteliér Klose Pardubice

Ateliér se zabývá rekonstrukcemi a dostavbami staveb, moderními novostavbami i klasickými roubenými stavbami, řeší jak rodinné domy na  míru, stavby modulové a „rostoucí“ s počtem obyvatel, tak stavby většího rozsahu, jako jsou domy bytové, polyfunkční, komerční a administrativní objekty.

www.atelier-klose.cz