Social Market Forum 2020 Pardubice – v rámci AbiFestu se v pátek 22. 5. 2020 od 13:30 do 16:00 uskuteční již třetí setkání úspěšných sociálně odpovědných firem a sociálních podniků Pardubického kraje. Podruhé bude toto setkání součástí festivalu zážitků a boření bariér v pardubické enteria aréně. Účast je pro firmy i sociální podniky ZDARMA.

Cílem Social Market Fóra je navázat kontakty a propojit tyto dva sektory ekonomiky. Setkání proběhne svižnou formou tzv. „speed datingu“, kdy se všichni účastníci navzájem potkají ke krátkému představení a výměně kontaktů. Přidělená doba pro každou “minischůzku” je dostatečná k tomu, aby obě strany zjistily, jestli si mají vzájemně co nabídnout. Zázemí AbiFestu bude všem k dispozici i po skončení Social Market Fóra k případným podrobnějším rozhovorům. Spoluorganizátorem této akce je CZECHINVEST – agentura pro podporu podnikání a investic.

Na Social Market Fórum 2020 se můžete přihlásit buď u Terezy Všetečkové  (tereza.vseteckova@czechinvest.org) nebo Markéty Vorlíčkové (marketa.vorlickova@centrumkosatec.cz)

Spoluorganizátor Social Market Fóra 2020:

 

Hlavní partner AbiFestu: