Šicí dílna

S nití a jehlou to umíme…

         

Naše šicí dílna je vybavena stroji na šití nejrůznějších výrobků z látek, opravy oděvů a žehlení. V dílně je k dispozici i mandlovací stroj. Máme také moderní CNC vyšívací stroj pro kvalitní a přesné reklamní výšivky.

Šijeme několik desítek druhů hraček, textilních dekorativních předmětů (povlaky, taštičky, kapsáře, dekorace do kuchyně, mantinely do dětských postýlek) a měsíčně realizujeme velké množství výšivek či nášivek libovolných motivů a velikostí.

Hračky

Všechny hračky z naší šicí dílny jsou vyrobeny z měkkého, příjemného a hlavně zdravotně nezávadného materiálu vhodného i pro ty nejmenší děti a některé se dají použít i jako polštářky. V poslední době jsou velice populární tzv. 3D hračky – koník, dinosaurus, žirafa a další. Všechny hračky lze prát v automatické pračce na 30 °C. Každá hračka je svým způsobem originál, protože jako chráněná dílna využíváme látky, které dostaneme od partnerských firem darem, a nemáme celoročně zajištěné dodávky látek stejného odstínu či barvy. Oblíbenou službou je vyšití konkrétního jména dítěte na vybranou hračku.

Cena výšivky křestního jména dítěte na hračku je jednotná: 30 Kč

Reklamní výšivky

Rádi pro vás realizujeme také jakoukoli zakázku v oblasti reklamního šití a textilní výroby. Našimi spokojenými zákazníky jsou školky a školy nejen v Pardubickém kraji, malé firmy i velké korporace.

Hračky a dekorativní předměty si můžete zakoupit v internetovém obchodě www.necoprovas.cz nebo v našich prodejnách Pardubanda a U Pardubáka.

Leták ke stažení

Kontakt

Hana Stieranková

Email: hana.stierankova@k2p.cz

Telefon: 777 303 730

 

Děkujeme těmto firmám za darování látek a vatelínu na naše výrobky:

ARCA CZECH s.r.o. (www.arcaczech.cz)

TREND ELSA s.r.o. (www.trendelsa.com)

TEMPO O.O.P.P. s.r.o. (www.tempo-oopp.cz)

DEKORA – Jeníček a.s. (www.dekora.cz)

JK TEX s.r.o. (www.jktex.cz)

SBR TRADE S.R.O. (www.syast.cz)