S nití a jehlou to umíme…

         

Naše šicí dílna je vybavena stroji na šití nejrůznějších výrobků z látek, opravy oděvů a žehlení. V dílně je k dispozici i mandlovací stroj. Máme také moderní CNC vyšívací stroj pro kvalitní a přesné reklamní nášivky nebo výšivky.

Šijeme několik desítek druhů hraček, textilních dekorativních předmětů (povlaky, taštičky, kapsáře, dekorace do kuchyně, mantinely do dětských postýlek) a hlavně se věnujeme zakázkovému šití oblečení. Měsíčně realizujeme také velké množství nášivek libovolných motivů a různých velikostí. Všechny výrobky z naší šicí dílny nakoupíte v našem eshopu.

Katalog výrobků 2021 – ke stažení

Ceník výrobků 2021 – ke stažení

Leták šicí dílna – ke stažení

Zakázkové šití oblečení

Přijímáme jednorázové poptávky na zakázkové šití různých druhů oblečení a textilních doplňků nebo užitných či dekoračních látkových předmětů. Uvítáme samozřejmě také dlouhodobou spolupráci s e-shopy, prodejnami oděvů i samotnými výrobci.

Hračky

Všechny hračky z naší šicí dílny jsou vyrobeny z měkkého, příjemného a hlavně zdravotně nezávadného materiálu vhodného i pro ty nejmenší děti a některé se dají použít i jako polštářky. V poslední době jsou velice populární tzv. 3D hračky – koník, dinosaurus, žirafa a další. Všechny hračky lze prát v automatické pračce na 30 °C. Každá hračka je svým způsobem originál, protože jako chráněná dílna využíváme látky, které dostaneme od partnerských firem darem, a nemáme celoročně zajištěné dodávky látek stejného odstínu či barvy. Oblíbenou službou je vyšití konkrétního jména dítěte na vybranou hračku.

Cena výšivky křestního jména dítěte na hračku je jednotná: 40 Kč

Reklamní nášivky

Rádi pro vás realizujeme také zakázku v oblasti reklamního šití a textilní výroby. Našimi spokojenými zákazníky jsou školky a školy nejen v Pardubickém kraji, malé firmy i velké korporace.

Hračky a dekorativní předměty si můžete zakoupit v internetovém obchodě eshop.centrumkosatec.cz a na recepci Centra Kosatec.

Kontakt

Hana Stieranková

Email: hana.stierankova@centrumkosatec.cz

Telefon: 777 303 730

eshop.centrumkosatec.cz

Děkujeme těmto firmám za darování látek a vatelínu na naše výrobky:

ČALOUNICTVÍ JOSEF GRIM (www.josef.grim.sweb.cz)

ARCA CZECH s.r.o. (www.arcaczech.cz)

TREND ELSA s.r.o. (www.trendelsa.com)

TEMPO O.O.P.P. s.r.o. (www.tempo-oopp.cz)

DEKORA – Jeníček a.s. (www.dekora.cz)

JK TEX s.r.o. (www.jktex.cz)

SBR TRADE S.R.O. (www.syast.cz)