Relaxační místnost pro všechny zaměstnance Kosatce

Jsou dny, kdy se nám v práci moc nedaří. Co bývá důvodem? Mizerné počasí, špatná nálada, nepříjemné události. Je však možné naladit duši do pohody a získat potřebnou energii. V Kosatci chceme k tomuto účelu mít relaxační místnost pro zaměstnance s hendikepem i bez a v současnosti sháníme peníze na její vybavení.

Projekt jsme přihlásili do pardubické Burzy filantropie. Abychom v ní byli úspěšní a získali finance od sponzorů, musíme nejprve postoupit do finále. A teď to nejdůležitější: v pátek 31. srpna ve 12 hodin začne na internetu veřejné hlasování o všech soutěžících projektech. Ve finále se samozřejmě objeví jen ty, které dostanou od lidí nejvíc hlasů.

Jak hlasovat?

Pomozte nám pomáhat. Umíme se výborně postarat o naše klienty, nyní chceme pečovat i o naše zaměstnance. Oslovte vaše známé, kamarády nebo členy vaší rodiny, aby nám dali svůj hlas! Postup je velmi snadný.  Klikněte na tento odkaz (zabere vám to 1 minutu a nám to velmi pomůže :-)) a dejte nám hlas, tím podpoříte projekt Relaxační místnost pro zaměstnance s hendikepem i bez. Každý může hlasovat ze svého e-mailu jen jednou a musí to udělat do 7. září do 12 hodin.

O co usilujeme a co zajistíme v nejbližších měsících

Relaxační místnost poslouží zaměstnancům s hendikepem i bez něj pro „dobití baterek“. Pobyt v ní by měl každému přinést či spíš navrátit pocit vyjádřitelný slovy „Tady je mi dobře a chci tady pracovat.“ Zaměstnanci České abilympijské asociace budou během pracovní doby moci vstát, projít se, neformálně si popovídat s kolegy nebo si v klidu utřídit myšlenky právě v relaxační místnosti. Umíme už zkrátka pečovat o klienty, nyní chceme pečovat i o naše zaměstnance.

Ti najdou zmiňovanou místnost v prvním poschodí Kosatce, kde se nachází Tréninkové dílny. Vybavená bude pohovkou, závěsnými křesly, lehátkem, sedacími vaky, knihovnou, hifi věží k pouštění relaxační hudby… Nyní jsme ve fázi, kdy sháníme potřebné finance. V září bude místnost vymalována a drobně rekonstruována, v říjnu ji chceme vybavit a od listopadu snad bude plně funkční. Kromě zaměstnanců ji chceme nabízet k využití i jiným organizacím. Relaxační místnost bude otevřena každý všední den od 8 do 18 hodin.

Zajímavost na konec

Stojí za zmínku, že finále pardubické Burzy filantropie se uskuteční 17. září právě v Kosatci. Přijďte se na finále podívat i vy :-).

Předem moc děkujeme každému, kdo bude od 31. srpna do 7. září hlasovat pro náš záměr a sdílet náš záměr dál do svého okolí a třeba i do celého světa.. 🙂