Oslavy, svatby, večírky, školení, prezentace, meetingy, přednášky, konference, degustace, koncerty,…

V Centru Kosatec (Sladkovského 2824, Pardubice) nabízíme celoročně ke krátkodobému pronájmu dva typy prostor za velmi příjemné ceny. Oba prostory vám po předchozí domluvě ukážeme a rádi vás provedeme celým centrem.

Cena za pronájem je dohodou. Pro Vaše dotazy ohledně ceny či rezervace víceúčelového sálu kontaktujte prosím paní Hanu Stierankovou na telefonním čísle 777 303 730 nebo e-mail: hana.stierankova@centrumkosatec.cz či pana Jiřího Lomnického na telefonním čísle 734 643 935 nebo na e-mail: jiri.lomnicky@centrumkosatec.cz

Víceúčelový sál

Víceúčelový sál v Kosatci

Součástí Centra Kosatec je moderně vybavený víceúčelový sál s kapacitou až 60 sedících osob. Celý sál je samozřejmě bezbariérový.

Tento prostor je vhodný pro pořádání školení, přednášek, seminářů, prezentací, vzdělávacích akcí, ochutnávek, firemních akcí, oslav, večírků (včetně stužkovacích a maturitních), ale také svatebních i smutečních hostin.

Celková plocha sálu je 115 m2, jeho součástí je prostorná šatna s dostatečnou kapacitou hned u vstupu, prostorné pódium, velkokapacitní šatna pro přednášející nebo účinkující v zázemí, výkonné ozvučení včetně unikátně postaveného stropu, díky kterému slyší dobře i osoby s poruchami sluchu, promítací plátno o rozměrech 3×3 m a dataprojektor. Po dohodě rádi poskytneme notebook, prezentér, mikrofon nebo flipchart. Celý víceúčelový sál je pokrytý dostatečně silným wi-fi signálem. Před vchodem do sálu jsou bezbariérové toalety.

Pro jakýkoliv typ akce zajišťujeme také nápojový catering i občerstvení (studená i teplá kuchyně). Kavárna Kosatec je během pronájmů vždy otevřena a po dohodě také naše kuchyně.

Dle vašeho přání postavíme židle a stoly tak, aby to vyhovovalo charakteru vámi pořádané akce. Součástí pronájmu je i závěrečný úklid všech prostor.

Rezervace víceúčelového sálu: akce@centrumkosatec.cz nebo telefonním čísle: 777 303 730

Kavárna Kosatec (+ zahrada)Kavárna Kosatec

Kavárna Kosatec nabízí příjemné prostředí a kapacitu 30 míst k sezení. Připojení na internet prostřednictvím stabilní wifi sítě. Kavárna disponuje plně vybaveným barem a špičkovým kávovým servisem. V kavárně lze také uspořádat narozeninovou oslavu. Pomůžeme vám s výzdobou i občerstvením.

Kavárnu lze rezervovat samostatně nebo i s přilehlou zahradou, kde je venkovní ohniště, stůl  a lavičky, kuličkové hřiště, basketbalové koše, pískoviště a dětský koutek.

Kontakt:

Email: akce@centrumkosatec.cz

Telefon: 734 643 935


Pronájem nabízených prostor lze uhradit na místě v hotovosti, platební kartou a při opakované spolupráci převodem na fakturu se splatností 14 dnů.

Fakturační údaje a další kontakty ZDE

Všechny ceny za pronájem prostor jsou včetně 21 % DPH.

Provozovatelem Centra Kosatec je Česká abilympijská asociace, z.s.