Oslavy, svatby, večírky, školení, prezentace, meetingy, přednášky, konference, degustace, koncerty,…

V Centru Kosatec (Sladkovského 2824, Pardubice) nabízíme celoročně ke krátkodobému pronájmu dva typy prostor za velmi příjemné ceny. Oba prostory vám po předchozí domluvě ukážeme a rádi vás provedeme celým centrem.

Pronájem prostor 2022 – ceník ke stažení 

Víceúčelový sál

Víceúčelový sál v Kosatci

Součástí Centra Kosatec je moderně vybavený víceúčelový sál s kapacitou až 60 sedících osob. Celý sál je samozřejmě bezbariérový.

Tento prostor je vhodný pro pořádání školení, přednášek, seminářů, prezentací, vzdělávacích akcí, ochutnávek, firemních akcí, oslav, večírků (včetně stužkovacích a maturitních), ale také svatebních i smutečních hostin.

Celková plocha sálu je 115 m2, jeho součástí je prostorná šatna s dostatečnou kapacitou hned u vstupu, prostorné pódium, velkokapacitní šatna pro přednášející nebo účinkující v zázemí, výkonné ozvučení včetně unikátně postaveného stropu, díky kterému slyší dobře i osoby s poruchami sluchu, promítací plátno o rozměrech 3×3 m a dataprojektor. Po dohodě rádi poskytneme notebook, prezentér, mikrofon nebo flipchart. Celý víceúčelový sál je pokrytý dostatečně silným wi-fi signálem. Před vchodem do sálu jsou bezbariérové toalety.

Pro jakýkoliv typ akce zajišťujeme také nápojový catering i občerstvení (studená i teplá kuchyně). Kavárna Kosatec je během pronájmů vždy otevřena a po dohodě také naše kuchyně.

Dle vašeho přání postavíme židle a stoly tak, aby to vyhovovalo charakteru vámi pořádané akce. Součástí pronájmu je i závěrečný úklid všech prostor.

Rezervace víceúčelového sálu:  akce@centrumkosatec.cz nebo telefonním čísle: 777 303 730

Kavárna Kosatec (+ zahrada)Kavárna Kosatec

Kavárna Kosatec nabízí příjemné prostředí a kapacitu 30 míst k sezení. Připojení na internet prostřednictvím stabilní wifi sítě. Kavárna disponuje plně vybaveným barem a špičkovým kávovým servisem. V kavárně lze také uspořádat narozeninovou oslavu. Pomůžeme vám s výzdobou i občerstvením.

Kavárnu lze rezervovat samostatně nebo i s přilehlou zahradou, kde je venkovní ohniště, stůl  a lavičky, kuličkové hřiště, basketbalové koše, pískoviště a dětský koutek.

Kontakt:

Email: akce@centrumkosatec.cz

Telefon: 734 643 935


Pronájem nabízených prostor lze uhradit na místě v hotovosti, platební kartou a při opakované spolupráci převodem na fakturu se splatností 14 dnů.

Fakturační údaje a další kontakty ZDE

Všechny ceny za pronájem prostor jsou včetně 21 % DPH.

Provozovatelem Centra Kosatec je Česká abilympijská asociace, z.s.