Pekárna U Pardubáka je také útulná maloobchodní prodejna v Pardubicích na Višňovce (ulice K Višňovce 2690).

OTEVÍRACÍ DOBA 10:00 až 16:00

O víkendech a státních svátcích máme zavřeno.

NYNÍ SLEVA 20 % NA VÝBĚROVOU ZRNKOVOU I MLETOU KÁVU.

Prodáváme zde pouze vlastní slané pečivo a koláče, které jsou kvalitní a bez jakýchkoli přidaných “éček”.

Naše čerstvé pečivo si můžete kdykoli v průběhu otevírací doby prodejny objednat na následující dny. Objednávky přijímáme na  telefonním čísle: 734 642 161. Nemůže se vám tak stát, že váš oblíbený druh pečiva bude již vyprodaný.

Pečeme každý den ve výrobní části naší pekárny na ulici Hlaváčova 394 v Pardubicích. Jsme v pravém smyslu slova malá domácí pekárna. Své chuťové pohárky můžete potěšit světlou i tmavou bagetou, celozrnnou kaiserkou, světlým i žitným chlebem, anglickým rohlíkem, croissantem nebo pletýnkou. Doporučujeme Vám naše sladké koláčky s povidly, tvarohem nebo mákem, čokoládové muffiny nebo báječné loupáky. Koláčky, které prodáváme v našich prodejnách, sladíme pouze naším vlastním medem (o včelaření v Kosatci více ZDE) a jsou úplně bez uměle přidávaného cukru.

Slané i sladké pečivo z naší pekárny používáme také pro projekt Esvačinky. Toto pečivo má speciální receptury a plně odpovídá svým obsahem soli, tuků a cukrů tzv. “pamlskové” vyhlášce, která platí na všech základních školách v České republice.

Slavnostní otevření naší prodejny proběhlo 5. října 2016 a každý, kdo přišel, mohl zdarma ochutnat pečivo a jiné dobroty z naší pekárny. Náš útulný obchůdek se stal pro mnohé příjemným místem, kam se rádi vracejí . Už není zdaleka pouze místem vonícím po čerstvém a chutném chlebu, bagetách a sladkých dobrotách. Na pečivo si můžete namazat úžasné české zavařeniny nebo džemy od malé rodinné firmy ze Sedlčanska. Koupit u nás můžete také vysoce kvalitní koření (jednodruhové i směsi) a sušené bylinky. Skladem máme více než 100 druhů.

A to stále není všechno. V nabídce máme ořechy přírodní, pražené i obalované v hořké či mléčné čokoládě nebo jogurtu, sušené ovoce a populární zdravá semínka. Udělat si pohodovou chvilku můžete doma s kávou od nás – máme stále čerstvou zrnkovou i mletou plantážní kávu. To vše ve spolupráci s eshopem Obchod Oliver.

Sortiment pekárny U Pardubáka zpestřuje med od tří různých malých včelařů z Pardubicka a samozřejmostí je nabídka nápojů – vody a limonády

Změny v sortimentu, otevírací době a další novinky z našeho obchodu pekárna U Pardubáka můžete sledovat na sociálních sítích:

   Facebook

   Twitter