Víceúčelový sál

Víceúčelový sál v Kosatci

 

 

 

 

 

Součástí Centra Kosatec (Sladkovského 2824, Pardubice) je moderně vybavený víceúčelový sál s kapacitou až 90 sedících osob. Celý sál je samozřejmě bezbariérový.

Tento prostor je vhodný pro pořádání školení, přednášek, seminářů, prezentací, vzdělávacích akcí, ochutnávek, firemních akcí, oslav, večírků, ale také svatebních i smutečních hostin.

Celková plocha sálu je 115 m2, jeho součástí je prostorná šatna s dostatečnou kapacitou hned u vstupu, prostorné pódium, velkokapacitní šatna pro přednášející nebo účinkující v zázemí, výkonné ozvučení včetně unikátně postaveného stropu, díky kterému slyší dobře i osoby s poruchami sluchu, promítací plátno o rozměrech 3×3 m a dataprojektor. Po dohodě rádi poskytneme notebook, mikrofon nebo flipchart. Před vchodem do sálu jsou bezbariérové toalety.

Pro jakýkoliv typ akce zajišťujeme také nápojový catering i občerstvení (studená i teplá kuchyně).

Dle vašeho přání postavíme židle a stoly tak, aby to vyhovovalo charakteru vámi pořádané akce. Součástí pronájmu je i závěrečný úklid všech prostor.

Rezervace víceúčelového sálu vyřizuje pan Tomáš Cipra na emailu: akce@centrumkosatec.cz nebo telefonním čísle: 730 581 605

PRONÁJEM PROSTOR-ceník ke stažení

 

Umíme svatby i oslavy

Svatební hostina v Kosatci-leták ke stažení

Dětské narozeninové oslavy-leták ke stažení


Reference

Pravidelné akce v našem víceúčelovém sále pořádají:


Pronájem sálu lze uhradit na místě v hotovosti, platební kartou a při opakované spolupráci převodem na fakturu se splatností 14 dnů.

Fakturační údaje a další kontakty ZDE

Provozovatelem Centra Kosatec je Česká abilympijská asociace, z.s.


VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA VÍCEÚČELOVÉHO SÁLU