Kosatec

Centrum Kosatec (celým jménem – Integrační centrum sociálních aktivit Pardubice Kosatec) je sídlem České abilympijské asociace, z.s.

V Centru Kosatec boříme bariéry mezi světem hendikepovaných a světem zdravých lidí.

Organizujeme nejrůznější akce a provozujeme aktivity, které tyto světy propojují. Zapojte se i vy a přijďte do naší kavárny Kosatec nebo si pronajměte sál, vyzkoušejte Zážitkový seminář či jiné naše služby a tím nám pomůžete pomáhat.

Personální obsazení, orientační plánek budovy – ke stažení

Co všechno v Centru Kosatec děláme:

 • kavárna Kosatec
 • restaurace (na výběr z dvou výborných jídel v cenách 90 – 100 Kč, polévka 25 Kč, je nutné si oběd objednat alespoň 1 den dopředu do 10:00 na recepci – 466 052 052)
   • kontakt: 730 581 605, akce@centrumkosatec.cz
   • možnost využití našeho cateringu
   • pronájem víceúčelového sálu nebo kavárny (vzdělávací akce, přednášky, konference, meeting, promoce, oslavy, večírky, svatby, tančírny,..)

Historie stavby:

Stavba byla financována z Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Severovýchod a státního rozpočtu České republiky, v listopadu roku 2009 byla schválena dotace téměř 54 miliónů korun. Stavba nového objektu začala v únoru roku 2010 a vítěz výběrového řízení, stavební firma Stako HK, ji ukončila začátkem roku 2011. Slavnostní otevření Kosatce proběhlo 1. září 2011. Vnitřní vybavení objektu dodala firma JP-KONTAKT, s.r.o. Pardubice.

360° Prohlídka