Masáže a lymfodrenáže

Česká abilympijská asociace, z.s., jeden z největších zaměstnavatelů lidí se zdravotním postižením v Pardubicích a také poskytovatel sociálních služeb, nabízí od 1.4.2018 k pronájmu kompletně zařízené prostory určené pro práci fyzioterapeuta. Tyto prostory se nacházejí v Integračním centru Kosatec v Pardubicích.

Prostory jsou vybaveny masážním stolem, vertikalizačním stojanem, soluxem, sterilizátorem, motomedem a oblekem pro lymfatickou drenáž.

Preferujeme dlouhodobou spolupráci a nabízíme velice příznivé nájemní podmínky.

Více informací a objednání na prohlídku na emailu: tomas.cipra@caacz.cz nebo telefonu 773 880 707.

————-

Klasická masáž způsobuje značné prokrvení především svalového a vazivového aparátu, ale druhotně i vnitřních orgánů. Dochází při ní ke zrychlení výměny látkové, vytlačení odpadních, balastních látek (např. solí vápníku, kyseliny mléčné, vody…) do kapilárního a lymfatického řečiště. Ztuhlý svalový systém reaguje uvolněním jednotlivých vláken, povolením spazmů. Nastupuje celková regenerace organismu, odstranění únavy, pocit lehkosti a volnosti těla (hlavně při celkové masáži). Masáž může prospět i kloubům díky prokrvení a vybalancování svalových skupin klouby fixujících. Je třeba dodat, že masáž neposiluje svaly, pouze je může připravit na lepší výkon právě díky výše zmíněnému. Každou dekádou je, bohužel, zhruba deset procent svaloviny přeměněno na vazivo. Ke zpomalení tohoto procesu přispívá především pohybová aktivita, avšak i klasická masáž.

Odstranit celulitidu, ulevit oteklým nohám, zrychlit metabolické procesy v těle, vyplavit toxické látky. To vše dokáže lymfatická masáž.

Služba je momentálně nedostupná!!!

Leták ke stažení zde!

massage-1015570_640