Letošní podzimní Kreativ se nesl v duchu skvělé nálady a předvánoční atmosféry. V pardubické ČSOB Pojišťovně se 24.11.2016 opět sešlo přes 30 prodejců, kteří vystavovali a prodávali své výrobky, doplňky a všechny těšili svými úsměvy. Bylo k zakoupení velké množství tradičních i netradičních výrobků jako například drátkované doplňky, pletené čepice, magnetky, originální šperky, koření, výrobky z šicích dílen, svíčky či vánoční ozdoby. Dětem určitě udělaly radost kreativní dílničky, mohly si vyrobit například magnet, uplést drátované srdíčko nebo si nazdobit vlastní skleněnou vánoční ozdobičku.
Velice nás potěšila velká účast návštěvníků, která se vyšplhala přes 2 000. Každý si zde přišel na své, nakoupil dárky pro blízké či sebe nebo si jen potěšil své očko. K tomu si mohli návštěvníci dát z naší pojízdné kavárny U tiskaře Brixe lahodnou kávu, voňavé svařené víno či čerstvé pečivo z pekárny.

Děkujeme všem, kdo se této akce zúčastnili a přispěli svými úsměvy k dobré náladě všech. Velké díky a obdiv patří Ivě Preussové, která celou akci měla na starosti a vše zvládla s šarmem a vtipem (jako vždy) :).