Keramická dílna v Centru Kosatec

V Centru Kosatec je plně vybavená keramická dílna včetně hrnčířského kruhu a keramické vypalovací pece. Výrobky z naší keramické dílny můžete zakoupit na recepci Integračního centra Kosatec (Sladkovského 2824, Pardubice) a v našem eshopu.

Chcete si osvojit základy keramiky? Přihlaste se do kurzu v Kosatci!

Kurzy jsou určeny pro začátečníky a též pro všechny, kteří si chtějí po letech „oprášit“ své zkušenosti s keramickou hlínou. Lekce probíhají ve čtvrtek od 16 do 18 hodin.

Cena za jednotlivou lekci je 400 korun (2h).

Přihlášky eviduje a další informace poskytne Martina Pakostová, vedoucí keramické dílny, na telefonu 734 796 198 a e-mailu martina.pakostova@centrumkosatec.cz.

Kurz keramiky

OTISKY RUČIČEK A NOŽIČEK DO KERAMIKYOtisky rukou a nohou

Vytvořte si spolu s námi netradiční dárek nebo originální vzpomínku na první  měsíce života vašich dětí. Otisky ručiček a nožiček do keramické hlíny jsou velice žádané. Provedení otisku trvá cca 15-30 minut a do 1 měsíce je výrobek kompletně hotový. Otisky probíhají přímo v keramické dílně v Centru Kosatec Pardubice.

Lze vytvořit památeční kachly i s otisky tlapek vašich domácích mazlíčků.

Ceník:

1 kachle velikosti cca 20 x 20 cm: 180 Kč

Set: 2x kachle o velikosti cca 20 x 20 cm: 350 Kč

Kompletace setu (svázání kachlí přírodním motouzem): 400 Kč

Objednávky na provedení otisků přijímá Martina Pakostová na telefonu: 734 796 198 (ve všední dny od 8.00 do 16.00) nebo e-mailu: martina.pakostova@centrumkosatec.cz

ESHOP CENTRUM KOSATEC

Výrobky, které vytváříme v naší keramické dílně – keramiku, výrobky z betonu nebo šperky – si můžete pohodlně nakoupit v našem eshopu.

KONTAKT

Martina Pakostová – vedoucí keramické dílny

telefon: 734 796 198

e-mail: martina.pakostova@centrumkosatec.cz

eshop.centrumkosatec.cz

NEUSTÁLE SE VZDĚLÁVÁME…