S Jehlou a nití to umíme

Naše šicí dílna je vybavena stroji na šití nejrůznějších výrobků z látek. Máme také moderní CNC vyšívací stroj pro kvalitní a přesné reklamní nášivky nebo výšivky.

Šijeme několik desítek druhů hraček, textilních dekorativních předmětů (povlaky, taštičky, kapsáře, dekorace do kuchyně, mantinely do dětských postýlek) a oblečení. Měsíčně realizujeme také velké množství nášivek libovolných motivů a různých velikostí. Našimi spokojenými zákazníky jsou školky a školy nejen v Pardubickém kraji, malé firmy i velké korporace.

Zakázkové šití

Přijímáme jednorázové poptávky na zakázkové šití různých druhů oblečení a textilních doplňků nebo užitných či dekoračních látkových předmětů. Uvítáme samozřejmě také dlouhodobou spolupráci s e-shopy, prodejnami oděvů i samotnými výrobci.

Hračky, polštářky

Všechny hračky z naší šicí dílny jsou vyrobeny z měkkého, příjemného a hlavně zdravotně nezávadného materiálu vhodného i pro ty nejmenší děti a některé se dají použít i jako polštářky. V poslední době je velice populární společenská hra Člověče, nezlob se! A tzv. 3D hračky – koník, dinosaurus, žirafa a další. Všechny hračky lze prát v automatické pračce na 30 °C. Každá hračka je svým způsobem originál, protože jako chráněná dílna využíváme látky, které dostaneme od partnerských firem darem, a nemáme celoročně zajištěné dodávky látek stejného odstínu či barvy. Oblíbenou službou je vyšití konkrétního jména dítěte na vybranou hračku.

Cena výšivky křestního jména dítěte na hračku je jednotná: 40 Kč

Kontakt:

   Hana Stieranková

      Vedoucí obchodu

      777 303 730

      hana.stierankova@centrumkosatec.cz

   Matěj Lelek

      Obchodní zástupce

      731 677 563

      matej.lelek@centrumkosatec.cz

Většinu výrobků z naší šicí dílny nakoupíte na našem eshopu a na recepci Centra Kosatec.

Děkujeme těmto firmám za darování látek a vatelínu na naše výrobky: