Šicí dílna

S nití a jehlou to umíme…

Naše šicí dílna je vybavena stroji na šití nejrůznějších výrobků z látek, opravy oděvů a žehlení. Máme také moderní CNC vyšívací stroj pro kvalitní a přesné reklamní nášivky nebo výšivky.

Zakázkové šití oblečení

Přijímáme jednorázové poptávky na zakázkové šití různých druhů oblečení a textilních doplňků nebo užitných či dekoračních látkových předmětů. Uvítáme samozřejmě také dlouhodobou spolupráci s e-shopy, prodejnami oděvů i samotnými výrobci.

Hračky

Všechny hračky z naší šicí dílny jsou vyrobeny z měkkého, příjemného a hlavně zdravotně nezávadného materiálu vhodného i pro ty nejmenší děti a některé se dají použít i jako polštářky. V poslední době jsou velice populární tzv. 3D hračky – koník, dinosaurus, žirafa a další. Všechny hračky lze prát v automatické pračce na 30 °C. Každá hračka je svým způsobem originál, protože jako chráněná dílna využíváme látky, které dostaneme od partnerských firem darem, a nemáme celoročně zajištěné dodávky látek stejného odstínu či barvy. Oblíbenou službou je vyšití konkrétního jména dítěte na vybranou hračku.

Hračky a dekorativní předměty si můžete zakoupit v internetovém obchodě eshop.centrumkosatec.cz a na recepci Centra Kosatec.

Reklamní nášivky

Rádi pro vás realizujeme také zakázku v oblasti reklamního šití a textilní výroby. Našimi spokojenými zákazníky jsou školky a školy nejen v Pardubickém kraji, malé firmy i velké korporace.

Opravy oděvů nyní u nás!

Potřebujete zkrátit kalhoty, vyměnit zip nebo opravit roztrženou švu? Už nemusíte hledat dál! Naše služby nyní zahrnují profesionální opravy oděvů. Ať už se jedná o drobné úpravy nebo komplexní opravy, náš tým zkušených krejčích je zde, aby vašemu oblečení vdechl nový život.

Co nabízíme:

  • Zkracování a prodlužování – kalhoty, sukně, rukávy
  • Výměna zipů – bundy, kalhoty …
  • Opravy a posílení švů – prodloužení životnosti vašich oblíbených kousků
  • Úpravy velikosti – pro perfektní padnutí vašeho oblečení

Přineste své oděvy do naší šicí dílny a nechte si je upravit podle vašich potřeb. Věnujeme se každému detailu, abychom zajistili, že budete s výsledkem maximálně spokojeni.

Navštivte nás v naší šicí dílně  a objevte, jak jednoduché a pohodlné může být obnovení vašeho šatníku!

 

 

Kontaktujte Nás

   

   Tomáš Pokorný

    Vedoucí truhlářské dílny / šicí dílny

    774 554 701

     tomas.pokorny@centrumkosatec.cz

eshop.centrumkosatec.cz

Kontakt šicí dílna

   

    Alena Hellingerová 

    Šicí dílna

     734 392 991

    K Višňovce 2690 
    530 02 Pardubice V
    Zelené Předměstí

Děkujeme těmto firmám za darování látek a vatelínu na naše výrobky:

ČALOUNICTVÍ JOSEF GRIM (www.josef.grim.sweb.cz)

LUMCO SPOL. s.r.o. (www.lumco.cz/)