Pronájem prostor

Oslavy, svatby, večírky, školení, prezentace, meetingy, přednášky, konference, degustace, koncerty,…

V Centru Kosatec poskytujeme k pronájmu dva typy prostorů – víceúčelový sál a kavárnu. Oba prostory jsou vhodné pro školení, konference, pořádání oslav, svateb, koncertů.  

 

 

Víceúčelový sál

Součástí Centra Kosatec je moderně vybavený víceúčelový sál s kapacitou až 60 sedících osob. Celý sál je samozřejmě bezbariérový.

Tento prostor je vhodný pro pořádání školení, přednášek, seminářů, prezentací, vzdělávacích akcí, ochutnávek, firemních akcí, oslav, večírků (včetně stužkovacích a maturitních), ale také svatebních i smutečních hostin.

Celková plocha sálu je 115 m2, jeho součástí je prostorná šatna s dostatečnou kapacitou hned u vstupu, prostorné pódium, velkokapacitní šatna pro přednášející nebo účinkující v zázemí, výkonné ozvučení včetně unikátně postaveného stropu, díky kterému slyší dobře i osoby s poruchami sluchu, promítací plátno o rozměrech 3×3 m a dataprojektor. Po dohodě rádi poskytneme notebook, prezentér, mikrofon nebo flipchart. Celý víceúčelový sál je pokrytý dostatečně silným wi-fi signálem. Před vchodem do sálu jsou bezbariérové toalety.

Pro jakýkoliv typ akce zajišťujeme také nápojový catering i občerstvení (studená i teplá kuchyně). Kavárna Kosatec je během pronájmů vždy otevřena a po dohodě také naše kuchyně.

Dle vašeho přání postavíme židle a stoly tak, aby to vyhovovalo charakteru vámi pořádané akce. Součástí pronájmu je i závěrečný úklid všech prostor.

 

  • Moderní a bezbariérový sál s kapacitou 60 míst.  
  • Vybavený pro školení, přednášky, semináře a další akce.  
  • Plocha 115 m2, šatna, pódium, ozvučení, promítací plátno, dataprojektor.  
  • Doplňkové vybavení jako notebook a flipchart k dispozici.  
  • Wi-fi a bezbariérové toalety.  
  • Catering z Kavárny Kosatec.  
  • Pro dotazy nebo rezervace využijte kontakt ZDE…

Kavárna Kosatec (+ zahrada)

Kavárna Kosatec nabízí příjemné prostředí a kapacitu 30 míst k sezení. Připojení na internet prostřednictvím stabilní wifi sítě. Kavárna disponuje plně vybaveným barem a špičkovým kávovým servisem. V kavárně lze také uspořádat narozeninovou oslavu. Pomůžeme vám s výzdobou i občerstvením.

Kavárnu lze rezervovat samostatně nebo i s přilehlou zahradou, kde je venkovní ohniště, stůl  a lavičky, kuličkové hřiště, basketbalové koše, pískoviště a dětský koutek.

 
   • Kapacita 30 míst, stabilní wi-fi, plně vybavený bar.  
   • Možnost uspořádání narozenin a jiných oslav.  
   • Venkovní zahrada s ohništěm a dětskými atrakcemi.  
   • Pro dotazy nebo rezervace využijte kontakt ZDE…

Kontaktujte Nás

Rezervace víceúčelového sálu: 

    777 303730

akce@centrumkosatec.cz

Kontakt na kavárnu: 

Pronájem nabízených prostor lze uhradit na místě v hotovosti, platební kartou a při opakované spolupráci převodem na fakturu se splatností 14 dnů.

Fakturační údaje a další kontakty ZDE

Všechny ceny za pronájem prostor jsou včetně 21 % DPH.

Provozovatelem Centra Kosatec je Centrum Kosatec, z.s.