Montážní dílna

Montážní dílna Centra Kosatec

Montážní dílny Centra Kosatec, s více než třicetiletou tradicí od roku 1991, se specializují na poskytování široké škály technických služeb a kooperací. Jsme hrdí na to, že naše pracovní síla je tvořena výhradně osobami se zdravotním postižením,. To se odráží v našich bohatých zkušenostech a odborných znalostech v oblasti výrobních a expedičních procesů.  

Poskytujeme personalizované služby. Přizpůsobujeme se specifickým potřebám našich klientů a nabízíme řešení šitá na míru – montáž, kontrola kvality, příprava zboží k expedici. Naše služby zahrnují drobné montážní práce, nedestruktivní optickou kontrolu, úpravy součástek, kompletaci, vážení a počítání výrobků, balení, štítkování, digitalizaci, spisové služby a přípravu výrobků k expedici. 

Nabízíme také možnost náhradního plnění v rámci spolupráce. Mezi našimi klienty je například společnost APAG Elektronik, s.r.o., pro kterou provádíme úpravy vodičů a jejich konektorů, přípravu součástek a jejich montáž do plošných spojů.  

Pro více informací nebo dotazy týkající se našich služeb, kontaktujte vedoucího montážní dílny, využijte kontakt ZDE …

Zavazujeme se poskytovat služby nejvyšší kvality a přizpůsobovat se potřebám našich zákazníků, aby byla zajištěna jejich plná spokojenost.  

 

 

     Naše montážní služby:

  • Drobné montážní práce
  • Nedestruktivní optická kontrola několika typů hlubokotažných výlisků z kovových slitin
  • Úprava součástek a jejich kompletování
  • Vážení a počítání výrobků
  • Balení a štítkování
  • Digitalizace a spisové služby
  • Příprava výrobků k expedici

  Reference

   Aktuálně spolupracujeme s jednou firmou z Pardubicka:

   APAG Elektronik, s.r.o.

  Zmíněné firmě se u Nás vypomáhá s úpravou svazku vodičů s konektory (odizolování, úprava délky). Upravují se také vývody u jednotlivých součástek (tranzistor, dioda,…) na       požadované délky, případné ohýbání, to už záleží na daném pracovním postupu. Následně se usazují do plošných spojů, aby se mohlo provést pájení (provádí se na dané firmě   strojově, proto je potřeba důsledná přesnost a pečlivost).

Kontaktujte Nás

   Petr Anderle

    Vedoucí montážní dílny

     734 680 353

    petr.anderle@centrumkosatec.cz

   Matěj Lelek

    Obchodního zástupce

    731 677 563

   matej.lelek@centrumkosatec.cz