Sezóna koncertů spojených s dlouhodobým projektem Festivaly bez bariér pokračuje. Nejbližší akcí je ve čtvrtek 14. září v pivovaru Staropramen na Smíchově vystoupení skupiny PSH (Peneři strýčka Homeboye).

Legendární hip hopové trio ve složení Vladimír 518, Orion a DJ Mike Trafik nabídne průřez repertoárem a připomene počátky rapu v Česku. Ať už dáváte přednost jejich starší tvorbě v čele s nestárnoucím hitem Praha, nebo novějším kouskům Já to říkal nebo VICE, rozhodně si během koncertu přijdete na své.

Areál se návštěvníkům otevře v 15 hodin, konec je plánovaný na 22. hodinu. Pro držitele průkazu ZTP/P a doprovod je (po předchozí registraci) vstup zdarma. Registrovat se můžete na webu Festivaly bez zábran. Pozor, kapacita je omezena! PLAKÁT PSH

V sobotu 23. září se v areálu Staropramenu uskuteční tradiční Den českého piva – oslavy piva, pivních speciálů a chutného jídla. I letos se lze zúčastnit prohlídek pivovaru a okusit pivo přímo zpod tanku. Exkurze bezbariérových částí výroby spojená s ochutnávkou je přichystána na 14. hodinu. V případě zájmu se prosím registrujte na webu Festivaly bez zábran – velikost skupiny je limitována.

(pel)