AbiFest – festival zážitků
Po oba dva dny Abifestu bude v ČSOB Pojišťovna areně v Pardubicích probíhat bohatý doprovodný program.
ABIFEST-DOPROVODNÝ PROGRAM-KE STAŽENÍ
ČTVRTEK 13.6.2019
08:45 SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ ABIFESTU
09:00 – 09:15 hudební vystoupení Kláry Schináglové – vozíčkářky se svalovou dystrofií
09:30 – 10:00 taneční vystoupení denního stacionáře Slunečnice pod vedením Ireny Bartošové
10:00 – 12:00 Firma Edera – interaktivní koutek
10:00 – 10:30 taneční vystoupení kroužku “Zumbík” při ZŠ Staňkova v Pardubicích pod vedením Jany Kolínové
10:15 – 11:00 autogramiáda hráčů basketbalového týmu BK JIP Pardubice (Radek Nečas a Ondřej Kohout)
10:30 -11:00 vystoupení tanečního kroužku ZŠ Staňkova
11:00 – 11:45 autogramiáda hráčů florbalového týmu Sokol Pardubice
11:00 -11:30 pěvecké vystoupení souboru “Klíčenky” ze Slatiňan pod vedením Ivy Malinové
11:30 – 12: 15 hudební vystoupení skupiny “Kaťáčci” ze ZUŠ Luže pod vedením Marka Jirovského
12:15 -12: 45 taneční vystoupení pop dance v podání Natálie Šlégrové a Leontýny Malé
12:45 – 13:15 taneční vystoupení Alice Schulzové – tanečnice vozíčkářky
13:15 – 13:45 latinskoamerické tance v podání juniorského tanečního páru Lucie Kaletová a Matyáš Novák
14:00 – 14:15 barmanská show – Tomáš Hrubý
14:20 – 14:50 exhibiční zápas ve stolním tenise vozíčkářů s mistrem republiky paralympionikem Jiřím Suchánkem
15:00 – 16:00 Heřman Volf (Cesta za snem) – beseda
16:00 – 16:30 Aves Bohemica – létající vozíčkáři – beseda s Vladimírem Podneckým
17:00 – 18:00 koncert pardubické kapely Endee
18:30 – 19:00 taneční vystoupení v podání Intimate poledance studio Pardubice
O jídlo a pití se na festivalu postarají Esvačinky a Kavárna Kosatec.
PO CELÝ DEN:
PARKOVIŠTĚ VEDLE ARÉNY: UKÁZKA A PROHLÍDKY VOZIDLA SPRÁVY A ÚDRŽBY SILNIC PARDUBICKÉHO KRAJE, SKÁKACÍ HRAD A OBŘÍ ŠACHY
PLOCHA ARÉNY: DMA – kompenzační pomůcky, KURY – výrobce mechanických vozíků, výstava fotografií Ivana Hronová
Skákací hrad zapůjčila agentura “Svět atrakcí – pronajmu si na akci”
PÁTEK 14.6.2019
09:00 – 09:30 ukázky canisterapie a zooterapie v podání Terezy Němcové – psí škola Ballgine
09:30 – 10:00 taneční stepařské vystoupení v podání školy Svítání
10:00 – 12:00 Firma Edera – interaktivní koutek
10:00 – 10:30 břišní tance skupiny Lamia´h v podání školy Svítání
10:00 – 11:00 autogramiáda hráčů fotbalového týmu FK Pardubice (Ladislav Mužík a Daniel Kovář)
10:30 – 11:00 pořádková jednotka Policie České republiky – ukázky práce (zásahy, slaňování)
11:00 – 12:00 hasičský záchranný sbor Pardubice – ukázky práce hasičské jednotky, ukázky hasičské techniky, malá hasičská tréninková dráha – na parkovišti vedle arény
12:00 – 12:45 psovodi Policie České republiky – ukázky práce
12:30 – 13:30 kytarové vystoupení hudební skupiny Two Guitars
13:30 – 14:00 kouzelnické vystoupení – kouzelník David Kopecký
14:00 – 14:30 autogramiáda hráčů hokejbalového týmu HBC Autosklo – H.AK. Pardubice
14:15 – 14:45 záchranářský pes Abar s Hanou Vojtkovou – praktické ukázky a beseda
15:00 – 16:00 koncert pardubické kapely Who Knows?
O jídlo a pití se na festivalu postarají Esvačinky a Kavárna Kosatec.
PO CELÝ DEN:
PARKOVIŠTĚ VEDLE ARÉNY: UKÁZKA A PROHLÍDKY AUTOMOBILŮ A MOTOREK POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY, SKÁKACÍ HRAD A OBŘÍ ŠACHY
PLOCHA ARÉNY: KURY – výrobce mechanických vozíků, výstava fotografií – Ivana Hronová
Skákací hrad zapůjčila agentura “Svět atrakcí – pronajmu si na akci”
Přepis veškerého dění festivalu pro neslyšící bude zajišťovat Česká unie neslyšících, z.ú., které tímto velice děkujeme.
Ve čtvrtek 13.6. pro Vás bude přepis zajišťovat Karin Imberger
V pátek 14.6. pro Vás bude přepis zajišťovat Karin Cieslarová