Naším cílem je dát možnost všem firmám a organizacím, které zaměstnávají zdravotně postižené osoby, prezentovat svoji firmu a nabídku pracovních míst. Jedná se o jedinečnou možnost potkat se s těmi, kteří chtějí pracovat, ale nemohou najít pro sebe vhodné pracovní místo, nebo s těmi, kteří chtějí svoji práci změnit.

Termín: 22. května 2020, 9:00 – 12:00

Místo: enteria aréna Pardubice

Podmínkou účasti je úhrada poplatku 100,- Kč, splatného při registraci na místě. Pro nahlášené zástupce firmy bude k dispozici zdarma teplý oběd. Pokud máte zájem se burzy v letošním roce zúčastnit, pak svůj zájem nahlaste do 17. 4. 2020 na níže uvedený e-mail. V e-mailu zároveň prosím uveďte počet osob, které se zúčastní za Vaši organizaci, informaci o požadavcích na prostorové uspořádání (požadovaný počet židlí a stolků, potřeba elektrické přípojky).

V rámci prezentace firmy je možné využít velkoplošnou obrazovku „kostku“, kde je možné pouštět Vámi připravenou video smyčku nebo jen logo firmy. V případě zájmu je třeba mít připravenou prezentaci dostatečně dopředu před burzou, aby mohlo být zajištěno její spuštění.

Bližší informace poskytne:

Mgr. Leona Konečná

telefon: 950 144 709

e-mail: leona.konecna@uradprace.cz

Burza zaměstnavatelů – pozvánka pro firmy