Abilympiáda se nám blíží, letos zahájíme již 26. ročník soutěže pro osoby se zdravotním postižením v pracovních dovednostech a schopnostech. Termín letošního ročníku jsme stanovili na čtvrtek a pátek 17. – 18. května 2018. Již tradičně se odehraje v pardubické Tipsport areně. Staňte se i vy součástí srdečné a tradiční akce. Pokud je vám více než 15 let a máte zdravotní postižení, můžete se zúčastnit jako soutěžící v různých a zajímavých disciplínách. Změřte své síly a vyhrajte hezké ceny. Mezi oblíbené disciplíny patří – keramika, aranžování květin, malba na hedvábí, cukrářství, fotografování a další.

Nezapomeňte se registrovat do 31.3.2018. Pokud jste se nestihli ve stanoveném termínu registrovat, nevěšte hlavu, zkontaktujte nás a my vám řekneme, zda je možné se ještě do nějaké disciplíny přihlásit.

Máte problémy s registrací či jiné dotazy? Zkontaktujte Martinu Ježkovou, která vám se vším ráda a ochotně pomůže – martina.jezkova@caacz.cz.

Chcete se zúčastnit abilympiády jako dobrovolník a pomoci nám celou akci uskutečnit? Staňte se součástí události, která má smysl a pomáhá ostatním. Zaregistrujte se nebo nás zkontaktujte.

Abilympiáda 2018 TISKOVÁ ZPRÁVA